Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонський губернатор провів колегію прокуратури області
1 червня голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко взяв участь у роботі розширеної колегії прокуратури області, на якій розглядалися питання дотримання законодавства з оплати праці, наповнення бюджету, фондів соціального страхування, використання державних коштів та прокурорського нагляду з цих питань, повідомляє прес-служба херсонської ОДА.

На колегії було відзначено, що за результатами проведених у поточному році перевірок дотримання законів про оплату праці порушено 34 кримінальні справи, 29 з обвинувальним висновком направлена до суду, на користь працівників відшкодовано майже 14 млн. гривень. До відповідальності притягнуто 124 посадових особи.

Під час колегії керівникам підприємств-боржників, по яких порушені кримінальні справи за недотримання законодавства з оплати праці, були вручені копії постанов про порушення кримінальних справ, зокрема керівникам ДП "Херсонський завод суднового обладнання та суднової арматури", ТОВ "Авіа-про".
Підводячи підсумки роботи колегії Анатолій Гриценко зазначив, що ситуація з невиплатою заробітної плати - результат корупційних дій керівників ряду підприємств і потурання окремих чиновників. Необхідно ліквідувати всю заборгованість з виплати заробітної плати, і забезпечити підвищення рівня середньої заробітної плати, по якій область займає 24 місце.

Корупційні схеми, які використовуються власниками, так званими "інвесторами", керівниками позбавляють працівників підприємств-боржників можливості оплачувати комунальні послуги, отримувати соціальні гарантії.

У числі таких підприємств Анатолій Гриценко назвав КП "Радгосп-завод "Янтарний", ВАТ"Херсонський бавовняний комбінат", ЗАТ"Красень". Глава області підкреслив, що стосовно таких керівників правоохоронні органи повинні займати принципову позицію, засновану на букві закону.

Глава області підкреслив, що Президент Віктор Янукович поставив завдання підвищення соціальних стандартів, зокрема - забезпечити виплату заробітної плати в розмірах не нижче гарантованих законодавством. Анатолій Гриценко зазначив, що наведення порядку в сфері заробітної плати, сплати податків, використання державних коштів, дозволить збільшити надходження до бюджету і дасть можливість підвищувати соціальні стандарти.

Голова облдержадміністрації рекомендував усім несумлінним і невмілим керівникам підприємств, які ущемляють законні права громадян, виплатити заробітну плату своїм працівникам, не доводити ситуацію до порушення кримінальних справ.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июня 2010   ::  Посмотрели: 1399  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода