Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+За землю треба платити:Держкомзем
За інформацією прес-служби Державного комітету України із земельних ресурсів на Херсонщині продовжується здійснення заходів щодо запровадження плати за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) у розмірі не менше ніж 3% від визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю) та поступового збільшення цієї плати залежно від результатів господарської діяльності та фінансово-економічного стану орендаря.

Станом на 25.05.2010 на території області передано в оренду понад 135 тис. земельних паїв загальною площею 822 тис. га. Вимогам Указу Президента України щодо підвищення розміру орендної плати за оренду земельних паїв до 3% від грошової оцінки земельної ділянки замість 1,5% відповідають 59 тис. договорів (43,8%), в тому числі понад 4 тис. договорів (3,1%) передбачають сплату орендної плати більше ніж 3% від грошової оцінки земельної ділянки, інші 76 тис. договорів не відповідають вимогам Указу Президента України.

За 5 місяців 2010 року кількість договорів, які мали розмір орендної плати до 1,5% від грошової оцінки земельної ділянки, скоротилася до 18,5 тисяч. До 57,5 тисяч (42,5%) скоротилася кількість договорів, відповідно до яких розмір орендної плати становить від 1,5% до 2% від грошової оцінки земельної ділянки. Збільшилася кількість договорів, у яких розмір орендної плати становить від 2% до 3% від грошової оцінки земельної ділянки, до 55 тис. (40,7%), а також кількість договорів, за якими розмір орендної плати становить понад 3% від грошової оцінки земельної ділянки, до 4 тисяч (3,1%).

Термін дії майже 2 тисяч договорів спливає до кінця 2010 року і їх необхідно буде переоформити або переукласти. Таким чином, є реальна можливість до кінця поточного року збільшити кількість договорів оренди земельних паїв, де розмір орендної плати дорівнює 3% від грошової оцінки землі, до 60 тисяч.
Крім того, непоодинокими є випадки, коли орендар сплачує орендодавцю орендну плату на рівні 3% від грошової оцінки землі за усною домовленістю, не реєструючи додаткової угоди і пояснюючи це ускладненою процедурою оформлення та фінансовими витратами, повідомляє сайт Новий час

Не завжди при обрахуванні розміру орендної плати враховуються положення договору оренди щодо сплати орендарем земельного податку та податку на доходи фізичних осіб (20% від суми орендної плати), а ці виплати досягають іноді значної суми.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июня 2010   ::  Посмотрели: 1897  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода