Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні відбувся тренінг: «Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади»
В понеділок, 31 травня 2010 року відбувся тренінг для активу громадських організацій з питань проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, ініційований громадською організацією "Нова генерація", відповідна інформація міститься на офіційному блозі ШРГ (школи розвитку громади).

Згідно повідомлення тренінг проводили керівник Українського незалежного центру політичних досліджень Максим Лациба (м. Київ) та керівник творчого об'єднання "Технології оптимального розвитку особистості" Олексій Хмара (м. Кіровоград).

В тренінгу взяли участь представники Херсона та Херсонської області, Крима, Миколаїва, Київа.

Тренери презентували слухачам видання "Громадська експертиза діяльності органів виконавчої влади: крок за кроком" та сайт в Інтернеті "Електронний робочий стіл громадського експерта": "www.civicexpert.in.ua" або "www.ngoexpert.in.ua".

М.Лациба та О.Хмара розповіли присутнім про можливості громадської експертизи, про те, хто, як і яким чином може здійснювати громадську експертизу і як її результати можуть впливати на взаємодію органів виконовчої влади з громадськістю.

З печатним виданням можна ознайомитись в приймальні Громадської ради при ХОДА.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июня 2010   ::  Посмотрели: 1208  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют