Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська влада визначила як будуть відпочивати херсонські діти у 2010 році
Рішенням, прийнятим виконавчим комітетом міської ради та підписаним міським головою Володимиром Сальдо, визначено заходи з організації оздоровлення та відпочинку дітей у м. Херсоні в 2010 році, повідомляє прес-служба міської ради.

Рішенням також визначено завдання щодо створення належних умов для змістовного дозвілля учнів, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, продуктивної праці та зайнятості школярів під час канікул.

Передбачене забезпечення фінансування в межах бюджетних призначень таборів відпочинку "Сонечко", "Скіф", дитячого оздоровчого центру "Юнга", таборів з денним перебуванням дітей на базі шкіл у літній період 2010 року.
Безкоштовним харчуванням під час відпочинку на базі міських, пришкільних таборів будуть забезпечені діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, - діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

Рішенням передбачена й велика підготовча робота до організації оздоровлення дітей на території міста в літній період. Буде здійснено своєчасне обстеження дітей, педагогічного та обслуговуючого персоналу, який працюватиме у таборах відпочинку.

Табори забезпечуватимуться медичними працівниками, в них вживатимуться заходи щодо посилення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного нагляду.

Окреме завдання поставлено по визначенню та відведенню спеціального місця для купання дітей у відкритій водоймі в районі міського пляжу "Гідропарк", забезпечення дотримання правопорядку в місцях відпочинку дітей та безпечного перевезення дітей до місць відпочинку і в зворотному напрямках.

Буде забезпечено пільгове перевезення електротранспортом дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, що відпочиватимуть у таборах з денним перебуванням на базі шкіл та позашкільних установ, до місць проведення культурно-масових і спортивних заходів та у зворотному напрямках.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июня 2010   ::  Посмотрели: 1534  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода