Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні скоро з’явиться новий місцевий телеканал «Херсон +»
За інформацією сайту Новий час з посиланням на керівника нового телепроекту, відомого херсонського журналіста Володимира Косюка телеканал інформаційно-розважального плану має розпочати мовлення в кабельних мережах Херсону вже протягом наступних одного-двох місяців.

«Всі документи на ліцензування нашого телеканалу вже в столиці, в Нацраді з питань телерадіомовлення. Чекаємо результату» – повідомив В. Косюк.

Також В.КОСЮК повідомив, що творчий колектив телекомпанії складається з 11 працівників. Фактично, до нової телекомпанії перейшли люди, які ще донедавна працювали на іншому херсонському супутниково-кабельному телеканалі «ТВ+».

Причини масового переходу колективу «ТВ+» до нової телекомпанії за словами В.Косюка є розбіжності у поглядах творчого колективу з власником «ТВ+» на перспективи розвитку телеканалу.

В той же час В.Косюк відмовився повідомити хто є власником нового телепроекту, повідомив лише що, це - частково місцеві інвестиції, частково кошти творчого колективу ТРК.

Також керівник “Херсон+” заявив, що у нвовго телеканала вже є виробниче приміщення і технічна база для початку мовлення.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 3  ::  Дата: 31 мая 2010   ::  Посмотрели: 2987  

Комментарий написал(a) Интернет. Опубликованно: 31 мая 2010 19:52 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Старое сообщение из одного с форумов:

владимир дорофеев // 24.04.2009

Душещипательный рассказ. Хочется даже пустить слезу. Если бы не пару "но". А эти "но" очень хорошо знают медийщики Херсона. А если коротко, то ситуация "Косюка и Ко" очень вписывается в пословицу: "вор у вора дубинку украл". Зинченко поступил с ним также, как полгода ранее Косюк с Торговым домом поступили с Татьяной Мищенко и её компаньоном Журавским. И в данном случае ссылка на заказной материал в одной из херсонских газет, продублитрованный сайтом "ХЕРСОН инфо" как минимум некорректна. До этого г-ин Косюк "кинул" на "бабки" газету "Новый час", потом телеканал "Вита", а теперь на "свеженаворованные" $ и телеоборудование от "Виты" мастырит что-то новое. А виноват, оказывается, Зинченко!
Просто сейчас г-ну Косюку срочно нужен обыкновенный "пиар" в центральных СМИ, т.к. он возглавляет Херсонский областной штаб Анатолия Гриценко. А внимание к себе можно привлечь только скандалом. Например, попробовав "наехать" на Зинченко, к которому благоволит ЮВТ. Кстати, до "похода" в штаб к Гриценко, г-ин Косюк уже заработал себе на "джип" в штабе "НСНУ", в помощниках у губернатора Херсонщины Силенкова и в штабе "Единого центра".
Такой вот "медийщик"-многостаночник.
Так что не исключено, что за всеми этими "охами-вздохами" стоит обыкновенный расчёт матёрого "пиарщика"-"разводилы": авось Гриценко, или может быть САМ, расщедрится и отвалит "Косюку и Ко" денежек на подрыв Зинченко, читай - Тимошенко.
А вот услышать бы мнение Татьяны Мищенко, которая с "нуля" создала ТВ "Вита" и по которой буквально катком "проехался" год назад Косюк с компаньоном Крыжановским, было бы очень интересно.


Комментарий написал(a) Юстас. Опубликованно: 31 мая 2010 21:37 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
В этом телеканале торчат уши Путилова. Это не поледний телеканал косюка.
Помните сказку про колобка?

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 31 мая 2010 21:40 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
Это точная информация? про Путилова?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность