Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В ХОДА представили нове керівництво РП УНК Міжнародної торгівельної палати в області
В обласній державній адміністрації відбулися офіційні збори з нагоди представлення нового керівництва регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) в Херсонській області, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У заході взяли участь Перший віце-президент, Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов, заступник Генерального секретаря ICC Ukraine - керівник департаменту міжнародного співробітництва Наталя Бондар, представники обласної та міської виконавчої влади, керівники підприємств та організацій області та ін.

Перший віце-президент, Генеральний секретар ICC Ukraine Володимир Михайлов у своїй промові подякував колишньому керівнику регіонального представництва ICC Ukraine Петру Мельничуку за хорошу роботу та представив присутнім на зборах нового керівника регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) в області - Віктора Попова.

Стратегічною метою IСС Ukraine є інтеграція України до глобальної системи прийняття рішень i розподілу прибутків, де вирішальну роль відіграє Міжнародна торгова палата (МТП) - Світова організація бізнесу, заснована у 1919 році в Парижі, яка на сьогодні представлена у понад 140 країнах.

До складу Українського національного комітету сьогодні входять більше 200 потужних національних підприємств та нерезидентів, які репрезентують великий бізнес.

Головною метою представництв ICC Ukraine в регіонах є сприяння ефективному вирішенню питань діяльності національного бізнесу у тісній взаємодії з облдержадміністраціями та регіональними торгово-промисловими палатами.

Серед пріоритетних завдань - лобіювання та захист інтересів вітчизняного виробника на світових ринках, сприяння всебічному розвитку національного підприємництва. На сьогодні представництва ICC Ukraine діють у всіх регіонах України та 23 країнах світу, серед яких: Росія, США, Данія, Італія, Австрія, Німеччина, Канада, Японія, Корея, Китай, Індія та інші.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 мая 2010   ::  Посмотрели: 2202  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют