Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Українці Одеси об’єднуються, херсонські українці чекають?
В Одесі відновив діяльність «Український клуб», повідомляє УНІАН

В Одесі відновив діяльність «Український клуб», що функціонував тут до 1918 року.

Близько 200 представників української громади міста провели у престижному Центрі актуального мистецтва збори, на яких відновили заради «задоволення своїх національно-духовних потреб» діяльність «Українського клубу Одеси».

Як заявив один з ініціаторів «Українського клубу» Андрій Юсов, упродовж першої половини ХХ століття «українська громада надзвичайно постраждала від тоталітарних режимів», втративши кращих представників.

За його словами, складний період переживає українство Одеси й зараз, що спонукало найбільш активних одеситів, як і в 1910 році, до консолідації зусиль заради реалізації актуальних завдань для громади й суспільства.

«Місія клубу є дуже важливою нинішніх умовах, - зазначив, зокрема, голова ради Інституту національних інтересів Юрій РАДУХІН, - оскільки національна самосвідомість суспільства може врятувати українську державність і суверенітет, захистити Україну від бажаючих її розшматувати та продати в роздріб…

Життя вимагає від нас гуртування навколо захисту національної спадщини та інтересів України».

Українці Херсона тільки розмірковують над подальшим своїм існуванням. Обговорюється формат та зміст об’єднання, але як зазначають у українському середовищі Херсона, приклад Одеси є своєрідним сигналом до більш активних дій по об’єднанню та захисту.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 мая 2010   ::  Посмотрели: 1536  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют


<