Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні 66 учнів отримали атестати з відзнакою
2009/10 навчальний рік закінчився. Сьогодні у 64 загальноосвітніх школах міста пролунав Останній дзвоник.

Під звуки шкільного вальсу на останню лінійку дитинства вийшли 6 675 випускників, повідомляє прес-служба міської ради.

Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистих лінійках в школах мікрорайону «Корабел».

Вітаючи школярів, вчителів, батьків із закінченням навчального року, міський голова зазначив, що сьогоднішнє свято є особливим. Для випускників та їх батьків з нього розпочинається відповідальна пора вступу до вищих навчальних закладів, більшість школярів очікують веселі канікули та нові цікаві враження, а їх вчителі і батьки зможуть відпочити від перевірок домашніх завдань, від контролю шкільних оцінок. «Я бажаю, аби ви завжди пишалися своїми дітьми», - наголосив Володимир Сальдо.

Подяками міського голови відзначені вчителі й учні гімназії №3: Надія Олексіївна Просторова, вчитель фізичної культури, Любов Іванівна Старостенко, вчитель української мови та літератури, Олена Миколаївна Щетина, вчитель історії та етики, учні 11 класів Ольга Єршова та Максим Прокоф’єв, - та спеціалізованої школи №57 з поглибленим вивченням іноземних мов: Світлана Семенівна Соловйова, заступник директора з навчально-виховної роботи, Олександра Анатоліївна Пирогова, вчитель математики, Людмила Вікторівна Птахова, вчитель іноземних мов, учні 9 класів Анжеліка Коваленко та Ігор Соколов.

Навчальний рік, що закінчився, відзначений багатьма досягненнями і вчительської, і учнівської громади Херсона.
За підсумками навчального року 66 учнів 11-х класів отримують атестат з відзнакою, із них 58 нагороджені Золотою медаллю, 8 - Срібною. Кожний другий медаліст є переможцем різнопланових конкурсів і змагань.

Серед 66 медалістів 2010 року – випускники 22 загальноосвітніх шкіл, Академічного ліцею при Херсонському державному університеті, фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті. За ініціативи Володимира Сальдо стало доброю традицією, коли щороку херсонські медалісти, які своїми знаннями, своїм інтелектом, здобутками довели, що гідні високої нагороди – Золотої та Срібної медалі, отримують медалі з рук міського голови, його заступників та депутатів міської ради. Урочистості пройшли у великій залі будинку виконавчого комітету міської ради 27 травня.

Взагалі ж у Херсоні 151 навчальний заклад – це і школи, і дитячі садки. У навчально–виховному процесі в нашому місті задіяний потужний колектив, який складається з майже 50 тис. учасників: учнів, вихованців дитсадків, педагогічних працівників, вихователів.

За цей навчальний рік у Херсоні стало більше вчителів, які мають Почесне звання „Заслужений вчитель України”. Його отримали 3 педагоги. Загальна кількість педагогічних працівників Херсона, яким присвоєно звання «Заслужений вчитель України» та «Заслужений працівник освіти України» – 20 чоловік.

На обласному етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін серед 24 команд області вдруге І місце посіла команда херсонських школярів. А на республіканському етапі олімпіади із 23 призових місць 22 – зайняли наші учні. Завдяки цьому успіху команди Херсона, наша область в загальноукраїнському рейтингу зайняла перше місце.
Учні міського учнівського парламенту та декількох херсонських шкіл саме цього навчального року стали переможцями конкурсу «100 кращих дитячих проектів «Добро починається з тебе».

Вперше восени минулого року було випущено посібник для учнів 1-3 класів «Херсон – мій рідний дім», авторами якого є колективи шкіл №30, 50,56.

Цього навчального року за дорученням міського голови було організовано роботу автобусу для перевезення дітей за маршрутом „Нафтогавань – мікрорайон „Корабел”.

Це дало змогу учням щоденно комфортно їздити із Нафтогавані та Гідропарку до навчальних закладів, що розташовані у мікрорайоні «Корабел».

У 2009/10 навчальному році в Херсоні збільшено кількість загальноосвітніх шкіл, які запроваджують експериментальні форми навчання. Понад 600 педагогів-експериментаторів відпрацьовують новітні технології.

36,5% навчальних закладів проводять експериментально-дослідну роботу, в тому числі – 2 дитсадки.

Загальноосвітні школи №50 та №30 отримали від Міністерства освіти і науки України по 32 нових „нетбуки” для 1-их класів і будуть брати участь у міжнародному проекті «Intel» «Один учень – один комп’ютер». Херсонську освіту залучено до нового міжнародного проекту «Intel» «Інновації в освіті». Педагоги 24 шкіл беруть участь у тренінгу, аби із січня запровадити окремий розділ цього проекту («Шлях до успіху») з теми «Комп’ютерні технології в майбутній професії».

У 2009/10 навчальному році відкрито 12 нових груп у дитячих садках міста.

Цього року п’ять закладів освіти Херсона внесені до презентаційно-іміджевого альманаху «Флагман освіти і науки України» як кращі школи. Вони відзначені нагородами і дипломами. Дипломом «Флагман освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки нагороджено і управління освіти міської ради. Всього цією нагородою відзначено 8 міст України. Серед них і Херсон.

Як зазначив міський голова, освіта була і залишається приіоритеним напрямком у фінансуванні з міського бюджету. Фінансування освіти у міському бюджеті на 2010 рік збільшено на 27%.

Фінансовий ресурс галузі у 2009/10 навчальному році було збільшено на 9% проти 2008/09 навчального року. Більше коштів було виділено на харчування дітей, на капітальні видатки, на оздоровлення.

Протягом 2009/10 навчального року за кошти міського бюджету здійснено ремонтні роботи в закладах освіти більше ніж на 5 млн. грн.: у 17 дошкільних, 29 загальноосвітніх, 6 позашкільних навчальних закладах.

В закладах освіти Херсона активно запроваджуються енергозберігаючі технології.

З метою збереження енергоносіїв введено в експлуатацію котельню, що забезпечує теплом школи №50, 52, індивідуальну котельню для школи №32.

На сьогодні у місті функціонує 23 індивідуальні котельні, які обслуговують 32 навчальні заклади.

Встановлено сонячні колектори у 3 дитячих садках та у дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки №5.

Замінено понад 320 вікон на металопластикові у 11 дошкільних та 9 загальноосвітніх навчальних закладах, на суму 785,7 тис. грн., що дало змогу покращити температурний режим перебування в них більш ніж 5 тис. дітей.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2010   ::  Посмотрели: 1856  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР