Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні 66 учнів отримали атестати з відзнакою
2009/10 навчальний рік закінчився. Сьогодні у 64 загальноосвітніх школах міста пролунав Останній дзвоник.

Під звуки шкільного вальсу на останню лінійку дитинства вийшли 6 675 випускників, повідомляє прес-служба міської ради.

Міський голова Володимир Сальдо взяв участь в урочистих лінійках в школах мікрорайону «Корабел».

Вітаючи школярів, вчителів, батьків із закінченням навчального року, міський голова зазначив, що сьогоднішнє свято є особливим. Для випускників та їх батьків з нього розпочинається відповідальна пора вступу до вищих навчальних закладів, більшість школярів очікують веселі канікули та нові цікаві враження, а їх вчителі і батьки зможуть відпочити від перевірок домашніх завдань, від контролю шкільних оцінок. «Я бажаю, аби ви завжди пишалися своїми дітьми», - наголосив Володимир Сальдо.

Подяками міського голови відзначені вчителі й учні гімназії №3: Надія Олексіївна Просторова, вчитель фізичної культури, Любов Іванівна Старостенко, вчитель української мови та літератури, Олена Миколаївна Щетина, вчитель історії та етики, учні 11 класів Ольга Єршова та Максим Прокоф’єв, - та спеціалізованої школи №57 з поглибленим вивченням іноземних мов: Світлана Семенівна Соловйова, заступник директора з навчально-виховної роботи, Олександра Анатоліївна Пирогова, вчитель математики, Людмила Вікторівна Птахова, вчитель іноземних мов, учні 9 класів Анжеліка Коваленко та Ігор Соколов.

Навчальний рік, що закінчився, відзначений багатьма досягненнями і вчительської, і учнівської громади Херсона.
За підсумками навчального року 66 учнів 11-х класів отримують атестат з відзнакою, із них 58 нагороджені Золотою медаллю, 8 - Срібною. Кожний другий медаліст є переможцем різнопланових конкурсів і змагань.

Серед 66 медалістів 2010 року – випускники 22 загальноосвітніх шкіл, Академічного ліцею при Херсонському державному університеті, фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті. За ініціативи Володимира Сальдо стало доброю традицією, коли щороку херсонські медалісти, які своїми знаннями, своїм інтелектом, здобутками довели, що гідні високої нагороди – Золотої та Срібної медалі, отримують медалі з рук міського голови, його заступників та депутатів міської ради. Урочистості пройшли у великій залі будинку виконавчого комітету міської ради 27 травня.

Взагалі ж у Херсоні 151 навчальний заклад – це і школи, і дитячі садки. У навчально–виховному процесі в нашому місті задіяний потужний колектив, який складається з майже 50 тис. учасників: учнів, вихованців дитсадків, педагогічних працівників, вихователів.

За цей навчальний рік у Херсоні стало більше вчителів, які мають Почесне звання „Заслужений вчитель України”. Його отримали 3 педагоги. Загальна кількість педагогічних працівників Херсона, яким присвоєно звання «Заслужений вчитель України» та «Заслужений працівник освіти України» – 20 чоловік.

На обласному етапі учнівських олімпіад з базових дисциплін серед 24 команд області вдруге І місце посіла команда херсонських школярів. А на республіканському етапі олімпіади із 23 призових місць 22 – зайняли наші учні. Завдяки цьому успіху команди Херсона, наша область в загальноукраїнському рейтингу зайняла перше місце.
Учні міського учнівського парламенту та декількох херсонських шкіл саме цього навчального року стали переможцями конкурсу «100 кращих дитячих проектів «Добро починається з тебе».

Вперше восени минулого року було випущено посібник для учнів 1-3 класів «Херсон – мій рідний дім», авторами якого є колективи шкіл №30, 50,56.

Цього навчального року за дорученням міського голови було організовано роботу автобусу для перевезення дітей за маршрутом „Нафтогавань – мікрорайон „Корабел”.

Це дало змогу учням щоденно комфортно їздити із Нафтогавані та Гідропарку до навчальних закладів, що розташовані у мікрорайоні «Корабел».

У 2009/10 навчальному році в Херсоні збільшено кількість загальноосвітніх шкіл, які запроваджують експериментальні форми навчання. Понад 600 педагогів-експериментаторів відпрацьовують новітні технології.

36,5% навчальних закладів проводять експериментально-дослідну роботу, в тому числі – 2 дитсадки.

Загальноосвітні школи №50 та №30 отримали від Міністерства освіти і науки України по 32 нових „нетбуки” для 1-их класів і будуть брати участь у міжнародному проекті «Intel» «Один учень – один комп’ютер». Херсонську освіту залучено до нового міжнародного проекту «Intel» «Інновації в освіті». Педагоги 24 шкіл беруть участь у тренінгу, аби із січня запровадити окремий розділ цього проекту («Шлях до успіху») з теми «Комп’ютерні технології в майбутній професії».

У 2009/10 навчальному році відкрито 12 нових груп у дитячих садках міста.

Цього року п’ять закладів освіти Херсона внесені до презентаційно-іміджевого альманаху «Флагман освіти і науки України» як кращі школи. Вони відзначені нагородами і дипломами. Дипломом «Флагман освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки нагороджено і управління освіти міської ради. Всього цією нагородою відзначено 8 міст України. Серед них і Херсон.

Як зазначив міський голова, освіта була і залишається приіоритеним напрямком у фінансуванні з міського бюджету. Фінансування освіти у міському бюджеті на 2010 рік збільшено на 27%.

Фінансовий ресурс галузі у 2009/10 навчальному році було збільшено на 9% проти 2008/09 навчального року. Більше коштів було виділено на харчування дітей, на капітальні видатки, на оздоровлення.

Протягом 2009/10 навчального року за кошти міського бюджету здійснено ремонтні роботи в закладах освіти більше ніж на 5 млн. грн.: у 17 дошкільних, 29 загальноосвітніх, 6 позашкільних навчальних закладах.

В закладах освіти Херсона активно запроваджуються енергозберігаючі технології.

З метою збереження енергоносіїв введено в експлуатацію котельню, що забезпечує теплом школи №50, 52, індивідуальну котельню для школи №32.

На сьогодні у місті функціонує 23 індивідуальні котельні, які обслуговують 32 навчальні заклади.

Встановлено сонячні колектори у 3 дитячих садках та у дитячо-юнацькому клубі фізичної підготовки №5.

Замінено понад 320 вікон на металопластикові у 11 дошкільних та 9 загальноосвітніх навчальних закладах, на суму 785,7 тис. грн., що дало змогу покращити температурний режим перебування в них більш ніж 5 тис. дітей.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 мая 2010   ::  Посмотрели: 1821  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос