Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Покращити захист прав дитини у сільських громадах
Саме таку мету поставив перед собою Херсонський обласний благодійний фонд «Захист», виконуючи за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії та благодійного фонду «Творчий центр Каунтерпарт» проект «Активізація участі територіальних громад у захисті прав дітей», повідомляє сайт Політична херсонщина

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей 25 травня відбулося два круглих стола - у смт. Велика Лепетиха та м.Голій Пристані для державних службовців , соціальних працівників, педагогів, спеціалістів відділів кримінальної міліції у справах неповнолітніх восьми районів області.

50 фахівців обговорили проблеми захисту прав дітей в Україні та на Херсонщині, виконання Конвенції ООН про права дитини, шляхи удосконалення міжсекторної координації в здійсненні інформаційно-просвітницької роботи на локальному рівні з метою активізації громади до діяльності на захист прав дітей.

Учасникам круглого столу було презентовано нові веб-ресурси, які створено та адмініструються за проектом ХОБФ «Захист» - Захисти права дітей, розрахований на соціальних працівників, педагогів, вихователів, батьків та всіх , хто опікується захистом прав дітей, та першу в Україні соціальну мережу для дітей "Дaй руку, підліток". Презентовано також розміщений на сайті «Захист прав дітей» електронний методичний посібник для проведення з дітьми позакласної роботи в сфері захисту прав дитини.

Реалізація проекту «Активізація участі територіальних громад у захисті прав дітей» здійснюється за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації, з якою благодійний фонд «Захист» підписав 4 березня 2010 року Меморандум про співпрацю у захисті прав дітей на Херсонщині.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2010   ::  Посмотрели: 1887  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют