Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщину приїде ще 5 шкільних автобусів ?
Відповідна інформація розміщена на офіційному інтернет-порталі КМУ.

Зазначине рішення було прийнято на засіданні КМУ та оформлене у Постанові Кабінету Міністрів України №366 від 26.05.2010 року «Про орієнтовний розподіл між адміністративно-територіальними одиницями коштів, передбачених у державному бюджеті на придбання у 2010 році шкільних автобусів для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості».

У документі сказано, що передбачається придбання 5 автобусів для Херсонської області на загальну суму 1,6 млн. грн.

В той же час у документі зазначається, що кількість і вартість шкільних автобусів уточнюватиметься за результатами торгів.

Попередньо розподіл бюджетних коштів здійснено з урахуванням середньої вартості шкільного автобуса близько 0,3 млн. грн.. та вартості спеціального шкільного автобуса, в якому обладнано місця для дітей з обмеженими фізичними можливостями на інвалідних візках, 0,38 млн. грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2010   ::  Посмотрели: 1158  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама