Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонське КРУ лікувало безгосподарність
Фінансове забезпечення сфери охорони здоров’я залишається недостатнім

Відомо, що брак обігових коштів разом із їх неефективним витрачанням призводить до погіршення якості управлінської роботи.

До того ж допущені прорахунки при веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності ускладнюють розрахункові операції, повідомляє прес-служба обл. КРУ.

Результати ревізії Новотроїцької центральної районної лікарні, проведеної КРУ за період з вересня 2006 по жовтень 2009 років, вказують на серйозні порушення чинного законодавства. Зокрема, обсяги недоотриманих коштів досягли суми близько 120 тис.грн., а незаконні витрати бюджетних асигнувань склали суму понад 234 тис.грн.

Лікарнею надміру отримано та безпідставно витрачено бюджетні гроші на оплату праці. Приміром, при складанні штатних розписів установа зайво отримала понад 55 тис.грн. В той же час медперсонал за використання в роботі дезінфікуючих засобів своєчасно не отримав доплату загалом на суму майже 120 тис.грн.

А заробітну плату лікарям, які надали платні послуги, понад 106 тис.грн. виплатили за рахунок загального фонду замість спеціального. Внаслідок невірного застосування кодів економічної класифікації видатків, не за цільовим призначенням витрачено близько 11 тис.грн.

Натомість підрядним організаціям за ремонтні роботи переплачено майже 21 тис.грн. Ще на суму близько 18 тис.грн. безпідставно списано харчових продуктів та пального, а лишки матеріальних цінностей та споруд виявлено на суму майже 17 тис.грн.

Встановлені збитки відшкодовуються. Матеріали інспектування надіслано правоохоронним органам.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 мая 2010   ::  Посмотрели: 1545  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют