Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні відбувся конкурс учнівських соціальних проектів
4 переможці Конкурсу вже почали своє активне життя. Та перш ніж розповісти більш детально про цю подію та результати, трішки історії.

Проект «Час приймати рішення»спрямований на розвиток громадської активності старшокласників та студентів на рівні територіальних громад районних центрів Херсонської області через залучення їх до вирішення локальних соціальних проблем шляхом впровадження учнівських соціальних проектів.

Цільовими групами проекту стали учнівська та студентська молодь 4 територіальних громад Херсонської області, а саме молодіжні громадські організації та ініціативні групи Скадовського, Каховського районів, м. Нової Каховки та м. Херсона. Першим кроком було проведення тренінгового курсу (два дводенні тренінги) «Участь молоді у процесах прийняття рішень» та «Соціальне проектування», що відбувся 25- 28 лютого в м. Херсоні.

Протягом 4 днів 16 учасників шукали відповіді на запитання: Громадянське суспільство – Що це або Хто це? Як підлітки та молодь можуть взяти участь у процесах прийняття рішень? Що таке учнівський соціальний проект та навіщо він потрібен? Далі пройшов марафон тренінгів у громадах – «Розробка учнівського соціального проекту»: Херсон – 17 березня, м. Нова Каховка – 20 березня, м. Каховка - 22 березня та м. Скадовськ – 24 березня.

Тренерами виступали - координатори у громадах та учасники попереднього чотириденного тренінгового курсу. Тривалість тренінгу – 1 день, але його насиченість та результати вражають. За 8 годин учасники з’ясували, що таке проект, розглянули поняття учнівського соціального проекту.

Після теоретичного екскурсу поринули у практику – кожна група визначилась з проблемою, на вирішення якої буде спрямовано їх майбутній проект. Далі - від проблеми до мети . Потім – завдання проекту, планування дій, кошторису.

Закінчився місяць плідної роботи наших активістів – на адресу «Нової генерації» до 30 квітня надіслано 12 аплікацій учнівських соціальних проектів. Члени конкурсної комісії були не лише в захваті від ідей та масштабів проектів, вразило те, що шляхи вирішення тих чи інших проблем пропонувалися самими учнями та студентами.

Проекти цікаві, не повторюють один одного і що дуже важливо – йде не просто разове розв’язання локальної проблеми зусиллями громади, а й залучення органів місцевої влади до їх вирішення. Виражається це в участі молоді у процесах прийняття рішень шляхом внесення змін до місцевих молодіжних програм, розробкою положення про місцевий конкурс соціальних проектів та затвердження механізму його реалізації тощо.

Розрив у балах був досить незначний, адже кожен проект заслуговує на фінансування та реалізацію. Не можу не згадати ідею створення шкільного радіо “Школа FM” (м Херсон, Спеціалізована школа І-ІІІ ступені №52.

Проект євроклубу «Sirius» (м. Нова Каховка) стосовно відновлення дитячого майданчику, що потягне за собою ланцюгову реакцію стосовно «другого» життя інших майданчиків міста. Проект молодіжної організації «ДІЛО» (м Каховка) - «Ми бачимо наше місто чистим».

«Молодь обирає спорт» проект ЗОШ I-III ступенів №3 м. Скадовська. Про кожен проект слід написати окрему статтю, адже одним реченням досить важко передати весь зміст та результати, які можливо отримати після їх реалізації.

Отож, за результати засідання конкурсної комісії переможцями стали такі проекти – «Два покоління - одна мета» (м. Каховка, МО «ДІЛО»), «Прес-центр «Шкільна газета» (м Скадовськ, ЗОШ І-ІІІ ступенів, №3), «Діти – дітям!» (м Херсон, Спеціалізована школа І-ІІІ ступені №52) та «Досвід – запорука майбутнього» (м Нова Каховка, Міська рада учнівського самоврядування).Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 мая 2010   ::  Посмотрели: 1690  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

<