Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Амстор» не має наміру відмовлятися від будівництва супермаркету у Херсоні і повідомляє, що дуби вже давно гинуть
Як повідомляється в прес-релізі компанії ТОВ «Амстор» спірна ситуація довкола земельної ділянки площею 5 га по Миколаївському шосе в Херсоні, на якому компанія планує побудувати торгово-культурно-развлекательний центр, штучно створена особами, що лобіюють свої особисті інтереси відносно цієї ділянки, повідомляє сайт Новий час

З точки зору донецької компанії нещодавня вимога Херсонської облдержадміністрації про відміну Херсонською міськрадою свого рішення про передачу в оренду компанії вказаної ділянки, мотивоване загрозою вирубки більше 1 тис. дерев, у тому числі більше 800 дубів, є нездійсненною з юридичної точки зору, відмічено в документі.

«У липні 2007 року ТОВ «Амстор» визнане переможцем конкурсу на право оренди земельної ділянки орієнтовною площею 5 га по Миколаївському шосе в районі автовокзалу Херсона. Результати конкурсу були затверджені Херсонською міськрадою Херсонська міська рада не має юридичних підстав для відміни свого рішення», – відмічено в прес-релізі.

У компанії також стверджують, що на ділянці під забудову будуть максимально збережені вже існуючи дерева і висаджені нові.

«Компанія ТОВ «Амстор», як переможець конкурсу, перейняла на себе значні зобов’язання у сфері благоустрою міста, зокрема, проектом передбачено максимальне збереження тих, що існують і висадка нових, відповідних за кліматичними умовами, дерев», – повідомляється в прес-релізі.

Згідно з прес-релізом, частина дерев, що виростають на ділянці, уражені вірусними і грибковими захворюваннями, припинили свій розвиток і знаходяться у стадії інтенсивного усихання, про що свідчить звіт за підсумками спільного дослідження ділянки експертами Національного ботанічного саду ім. М.М. Грішко НАН України і Херсонського державного аграрного університету.

«Спосіб посадки був розроблений академіком Т.Д. Лисенко на початку XX століття, а потім був визнаний непридатним до експлуатації в лісовому господарстві. Вік дубових насаджень на ділянці досягає 50 років. Після висадки дубів за ними не було нагляду. Дерева хворі і мають механічні пошкодження, що небезпечно для рослин. На сьогодні лісозахисна смуга припинила свій розвиток – йде її інтенсивне усихання», – приводиться в прес-релізі витримка із звіту.
Крім того, затверджується в документі, територія, передана компанії в оренду, засмічена, на ділянці є багато відкритих колодязів.

Як повідомлялося раніше, голова Херсонської облдержадміністрації Анатолій ГРИЦЕНКО рекомендував міськраді Херсона переглянути своє рішення від 14 жовтня 2009 р., яким ТОВ «Амстор» було виділене 5 га в місті під будівництво торгово-культурно-развлекательного центру. Своє вирішення губернатор мотивував загрозою вирубки при забудові території «унікального дубового гаю».

Також голова Херсонської ОДА доручив відповідним обласним службам припинити видачу узгоджень на розміщення об’єктів будівництва на даній ділянці.
ТОВ «Амстор, що входить до однойменної торгівельно-будівельної групи, в січні-березні 2010 року отримало 458 тис. грн. чистого збитку проти чистого прибутку за аналогічний період 2009 р. в сумі 28,281 млн. грн. Чистий дохід компанії в першому кварталі поточного року скоротився на 5,01% – до 120,14 млн. грн.

«Амстор» за підсумками 2009 р. скоротило чистий збиток в 12,3 разу – до 50,104 млн. грн. Чистий дохід компанії торік виріс на 29,2% – до 468,397 млн. грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 25 мая 2010   ::  Посмотрели: 1286  

Комментарий написал(a) хе-хе. Опубликованно: 25 мая 2010 15:46 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
http://maidan.org.ua/static/southnews/1274790767.htmlДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП