Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Каховка з бюджетом
Відбулася позачергова сесія Каховської міської ради, яку провів міський голова О.Карасевич за участю 26 депутатів. На порядку денному - два найважливіші питання: Програма економічного й соціального розвитку Каховки і бюджет міста на 2010 рік, погоджені міськвиконкомом і попередньо розглянуті депутатськими комісіями міської ради, повідомляє прес-служба Херсонської облради.

З деякими змінами і доповненнями, внесеними за висновками комісій і пропозиціями виконкому, депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку і бюджет міста Каховки.

Загальний обсяг доходів міського бюджету на 2010 рік прогнозується отримати у сумі 73805401 гривень. Обсяг доходів загального фонду міського бюджету визначено у сумі 63107244 гривень, спеціального фонду міського бюджету – 10698157 гривень, у тому числі бюджету розвитку - 2143100 гривень.
Загальний обсяг видатків міського бюджету на 2010 рік по м. Каховка становить 73805401 гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду міського бюджету у сумі 63107244 гривень та видатків спеціального фонду міського бюджету - 10698157 гривень.

Прогнозні індикативні показники на 2010 рік:


- чисельність населення – 37, 4 тис.чол, із них зайняті у сферах економічної діяльності – 14,8 тис.чол.;
- створення 640 додаткових робочих місць;
- офіційний рівень безробіття – 1,5 %;
- зростання обсягів промислового виробництва – 3%;
- зростання обсягів перевезень вантажів – 11%;
- збільшення обсягів товарообороту на 10%;
- збільшення обсягів побутових послуг населенню на 2%;
- збільшення власних доходів до міського бюджету на 10%.

Далі розпочалася жвава дискусія з приводу співпраці з концерном «Комунальні системи України» та ДП «Агентство розвитку житлово-комунального господарства».

Деякі депутати сприйняли пропозицію про співпрацю як спробу врятувати централізовану систему опалення і спинити процес встановлення каховчанами автономного опалення. Переважна більшість депутатів з ними категорично не погодилася. Однак, для прийняття рішення не вистачило одного голосу.

Крім того, сесія затвердила містобудівне обґрунтування будівництва зблокованих житлових будинків, готелю, ресторану, кінозалу з благоустроєм прилеглої території та розміщення причалів, пляжу і зони відпочинку на зеленій ділянці орієнтовною площею 5 гектарів із земель запасу міста по вул. П.Морозова.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 мая 2010   ::  Посмотрели: 1188  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода