Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В’єтнамцям сподобалась Херсонщина
Упродовж січня–березня 2010р. за рахунок міграції населення чисельність області зменшилась на 100 осіб, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Порівняно з відповідним періодом минулого року міграційне скорочення населення збільшилося на 39 осіб. Кількість прибулих в область зменшилася на 13,6%, а кількість вибулих – на 10% і становила, відповідно, 1084 та 1184 особи.
За всіма видами міграції найбільше прибуткове сальдо відмічалося у м.Каховці (4,7‰), Скадовському (4,5‰) та Білозерському (4,1‰) районах, а найбільше міграційне скорочення спостерігалося у Бериславському районі (4,3‰), у Каховському районі та по Херсонській міськраді (по 3,6‰).

В потоці міжрегіональної міграції найбільше міграційне скорочення сформувалося з Дніпропетровською (36 осіб) та Київською (29 осіб) областями, найбільший міграційний приріст зафіксовано з Кіровоградською областю (15 осіб).

У січні–березні 2010р. міграція населення з країнами «далекого зарубіжжя» мала характер імміграції: на 20 вибулих припадало 24 прибулих. Найбільший міграційний приріст був зареєстрований з В’єтнамом (12 осіб).
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 мая 2010   ::  Посмотрели: 1568  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама