Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як працюють херсонські депутати
Депутати Херсонської міської ради протягом минулого тижня працювали над проектами рішень позачергової сесії міської ради, повідомляє прес-служба міської ради.

На їх розгляд були надані проекти Програми економічного і соціального розвитку міста Херсона та міського бюджету на 2010 рік, а також проект рішення про виділення вільного залишку бюджетних коштів, що склався на початок 2010 року. 19 травня відбулося засідання координаційної ради, а 20 – пленарне засідання позачергової сесії.

Під час розгляду на пленарному засіданні проекту міського бюджету на 2010 рік співдоповідачем з цього питання виступив Федін В.В., голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін. Він зазначив, що профільна комісія з листопада минулого року працювала над проектом бюджету.

Звернув увагу депутатів на пріоритетні та найбільш проблемні напрямки формування його дохідної частини, а саме: надходження від оренди та продажу землі і об’єктів комунальної власності, від роботи парковок та розміщення об’єктів реклами.

Зауважив, що бюджет напружений і необхідно докласти чимало зусиль, щоб його виконати. Зазначив, що 99% пропозицій виконавчих органів, постійних комісій щодо видаткової частини бюджету враховані у проекті.

В обговоренні питання взяли участь майже 20 депутатів міської ради, які надавали пропозиції, ставили питання та висловлювали своє ставлення до певних показників проекту бюджету. Результатом обговорення стало прийняття міського бюджету на 2010 рік з урахуванням змін та доповнень, висловлених депутатами під час його попереднього розгляду в постійних комісіях.

На пленарному засіданні депутати розглянули 6 питань.

Крім зазначених вище, міська рада прийняла рішення: «Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго», «Про затвердження середньої ставки земельного податку з фізичних осіб за користування присадибними ділянками у мікрорайоні «Янтарний» на 2010 рік», «Про припинення строку дії договорів оренди земельних ділянок, визнання такими, що втратили чинність, підпунктів рішень міської ради, договорів оренди земельних ділянок, відмову у внесенні змін до пункту рішення міської ради».

20 травня 2010 року у міській раді, з підписанням міським головою В.Сальдо відповідного розпорядження, розпочалася підготовка ХХХVІІІ сесії міської ради.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 мая 2010   ::  Посмотрели: 1669  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода