Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ситуація з перевезенням пасажирів річковим транспортом буде врегульована: В. Сальдо
Ситуація з перевезення пасажирів річковим транспортом буде врегульована, - так під час засідання Координаційної ради відповів міський голова Володимир Сальдо на запитання депутатів щодо стану річкових перевезень у Херсоні, повідомляє прес-служба міської ради.

Зокрема, міський голова зазначив: «Те, що сьогодні державне підприємство «Адміністрація річкових портів» шантажує представників влади, зачипаючи інтереси пасажирів та вимагаючи при цьому не лише повного погашення заборгованості, а й передоплати за надані послуги, на мою думку, неприпустимо.

А передоплата з бюджету – взагалі нонсенс. Підприємство працює за рахунок прибутку, який воно отримує від продажу квитків, та за рахунок субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету на компенсацію втрат за перевезення пасажирів пільгових категорій. Дійсно, така заборгованість існує, однак при надходженні субвенції вона поступово погашається.

У міському бюджеті на 2010 рік передбачена компенсація перевізнику втрат за перевезення пільгових категорій населення в розмірі 1 млн. 660 тис.грн. за рахунок субвенції з державного бюджету. Після затвердження бюджету, при надходженні субвенції, вона пропорційно розподілятиметься.

Вирішення проблеми полягає в наступному: питання щодо характеру організації роботи ДП «Адміністрація річкових портів» безпосередньо з Міністром транспорту та зв’язку України відпрацьовує голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко. Є чітка позиція губернатора в цьому питанні.

Зараз, фактично, повторюється ситуація дворічної давнини, коли підприємством, що здійснювало тоді перевезення річковим транспортом, створювалися штучні умови, аби теплоходи не ходили. У зв’язку з тим, що теплоходи не працювали, тоді з’явилися намагання переведення їх у Київ. Ми активно співпрацювали з Мінтрансом, доказуючи необхідність роботи теплоходів саме в Херсоні. Це вдалося, був визначений інший перевізник. Таким чином, протягом останніх двох років річкове перевезення здійснює Нижньодніпровське регіональне відділення ДП «Адміністрація річкових портів».

Тобто, практика розв’язання подібних проблем вже є.

У разі відсутності взаєморозуміння з боку керівництва державного підприємства у вирішенні цього питання, ми спільно з обласною державною адміністрацією віднайдемо механізми забезпечення роботи річкового транспорту.
Один із шляхів – створення комунального підприємства та передача теплоходів на його баланс.

Субвенція при цьому теж буде надходити, але ми зможемо знизити вартість проїзного квитка, оскільки його сьогоднішня ціна, встановлена ДП «Адміністрація річкових портів», велика.

Крім того, таке підприємство за рахунок здешевлення вартості проїзду зможе працювати не лише, очікуючи субвенцію, а й заробляючи від перевезення пасажирів непільгових категорій, які зараз просто не користуються теплоходами, замінюючи їх більш дешевими транспортними засобами».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 мая 2010   ::  Посмотрели: 1583  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода