Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Погоджено порядок денний позачергової сесії міської ради
Координаційна рада міської ради погодила проект порядку денного позачергової сесії міської ради, повідомляє прес-служба міської ради.

Нагадуємо, що пленарне засідання позачергової (бюджетної) сесії міської ради відбудеться 20 травня о 10.00.
На порядку денному 6 питань, які об’єднує головна тематика - міський бюджет та Програма соціально-економічного розвитку Херсона на 2010 рік.

Бюджету стосується й решта питань, що завтра мають розглядати представники депутатського корпусу: про виділення вільного залишку бюджетних коштів на початок 2010 року, про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго», про затвердження середньої ставки земельного податку з фізичних осіб за користування присадибними ділянками у мікрорайоні «Янтарний» на 2010 рік, про припинення строку дії договорів оренди земельних ділянок.

Члени Координаційної ради висловили зауваження та внесли пропозиції до пректів Програми соціально-економічного розвитку та міського бюджету на 2010 рік, які будуть враховані в остаточних документах.

Міський голова Володимир Сальдо подякував депутатам за плідну роботу постійних депутатських комісій, які протягом останніх 1,5 місяця ретельно відпрацьовували проект головного фінансового документа міста. Остаточно сформовані проекти рішень, що розглядатимуться міською радою на позачерговій сесії, були опрацьовані всіма постійними депутатськими комісіями протягом 14, 17 та 18 травня.

За одностайним рішенням членів Координаційної ради на пленарному засіданні сесії 20 травня будуть розглядатися виключно питання, що стосуються бюджету та Програми соціально-економічного розвитку міста, погоджені Координаційною радою, без внесення пропозицій з інших питань.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2010   ::  Посмотрели: 1732  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода