Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ігор Семенчев: «Ми втілюємо в життя реальну соціальну програму»
Ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що на самопочуття кожної людини самий безпосередній вплив робить його емоційний стан.

І від того, чи перебуваємо ми в гармонії із собою й навколишнім світом, залежить наше власне здоров'я. Але в сучасному світі, з усіма його проблемами, без емоцій не обійтися. Нам не вистачає грошей, засобів і уваги, медицина стала дорогою й неякісної, а, як відомо, у здоровому тілі - здоровий дух.

Змінити ситуацію, привернути увагу влади й суспільства до проблем херсонців, покликана соціальна програма Антонівського селищного голови, лідера партії «Рідне місто» Ігора Семенчева «Поліпшення надання медичної допомоги населенню передмість і Херсона», в основі якої, недопущення захворювань і своєчасна діагностика. Протягом року, тривають виїзні безкоштовні медичні консультації жителів передмість Херсона. На прийомі лікарі проводять комплексний огляд, дають консультації, призначають лікування. Судячи з відкликань пацієнтів, люди задоволені, і це головне.

Ігор Семенчев: «Ми втілюємо в життя реальну соціальну програму, намагаємося, щоб люди одержували послуги якісно й безкоштовно, тому що є такі населені пункти передмість, звідки жителі не в змозі просто приїхати в місто, щоб пройти звичайний профогляд ».

Але, як відомо, добрі справи швидко не закінчуються. Менше місяця назад до Ігоря Семенчева за допомогою звернулося керівництво демонстраційного центра «СЕРАГЕМ», що працює в Херсоні вже близько 3 років. Правда, не багато хто з місцевих чули, що мільйони жителів в 60 країнах світу, за допомогою масажних ліжок «Серагем» значно поліпшили стан свого здоров'я, підняли життєвий тонус.

На зустрічі з керівниками й пацієнтами центра стало відомо, що його збираються закрити по зовсім надуманих приводах. Ігор Семенчев відзначив, що повністю підтримує ініціативу керівництва: « Вивчивши ваш напрямок, з яким ви працюєте, ми порахували, якщо ви проводите лікування безкоштовно, і це допомагає людям, то навіщо ж його закривати».

Голова Антоновської селищної ради Ігор Семенчев допоміг відстояти установу, взявши її під свій патронат, і центр не закрили. Мало того, з його допомогою, у центрі з'явився й лікар - окуліст, що також буде проводити з певною періодичністю безкоштовні огляди херсонців. Тепер у всіх жителів міста і передмість з'явиться особлива можливість оздоровлюватись за допомогою масажних ліжок, які є унікальною, сучасною розробкою, заснованою на древніх традиціях лікування й досягнення науки.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2010   ::  Посмотрели: 1267  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода