Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутатская комиссия по торговле и рекламе определилась со своей позицией по бюджету (дополнено)
На своем заседании депутатская комиссия по торговле и рекламе (руководитель Р. Романов) обсудила проекты бюджета города на 2010 год и программы социально-экономического развития города.

В ходе обсуждений члены комиссии приняли решение, которое оформили в виде выводов и рекомендаций.

Висновки та рекомендації
постійної комісії з питань торгівлі, сфери послуг та захисту прав споживачів


17.05.2010,
15-00, каб. 508


Питання: Про попередній розгляд проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» (додається).

Висновки та рекомендації: Рекомендували:

1. Доповнити текстову частину проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» пунктом щодо перегляду КП «Сервіс - Центр» договорів з суб’єктами господарювання про спільну діяльність щодо користування паркувальними місцями, встановивши, що розмір плати за користування місцем паркування в день дорівнює розміру тарифу за годину паркування транспортного засобу, як це було прописано у п. 13 рішення міської ради «Про міський бюджет на 2009 рік»

2. Виключити із текстової частини проекту рішення «Про міський бюджет на 2010 рік» пункт 20 та 21.

3. Збільшити КП «Геополіс» показники надходжень частини прибутку, що вилучається до міського бюджету до 120 тис. грн., спрямувавши дані кошти на санітарну інспекцію дерев по пр.Ушакова.

4. Передбачити у проекті міського бюджету на 2010 рік кошти на придбання двох грейдерів та однієї машини для розкидування піску.

5. З іншими показниками дохідної та видаткової частини міського бюджету погодилися в редакції, запропонованій фінансовим управлінням.

Питання: Про попередній розгляд проекту рішення «Про виділення вільного залишку бюджетних коштів на початок 2010 року» (додається).

Висновки та рекомендації: Рекомендували погодитися із даним проектом рішення в запропонованій редакції.

Питання: Про попередній розгляд проекту Програми економічного та соціального розвитку м. Херсона на 2010 рік (додається).

Висновки та рекомендації: Рекомендували в пункті 3 заходів основних завдань на 2010 рік підпункту 5.2 Програми замість слова «забезпечення» записати «удосконалення».

Питання: про попередній розгляд проектів рішень із земельних питань (додаються):

«Про затвердження середньої ставки земельного податку з фізичних осіб за користування присадибними ділянками у мікрорайоні «Янтарний на 2010 рік»;

«Про встановлення розміру орендної плати за земельну ділянку ВАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго»;

«Про припинення строку дії договорів оренди земельних ділянок, визнання такими, що втратили чинність, підпунктів рішень міської ради, договорів оренди земельних ділянок, відмову у внесенні змін до пункту рішення міської ради»

Висновки та рекомендації: Рекомендували погодитися із даними проектами рішень в запропонованій редакції.Голова комісії Р.А.Романов

Секретар комісії В.Г.Гаврилюк

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 мая 2010   ::  Посмотрели: 1028  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода