Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо вчора приймав «ходоків»
Міський голова провів прийом громадян з особистих питань, повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно з відповідним графіком, такий прийом проводиться Володимиром Сальдо щомісячно у третій понеділок. Як завжди, йому передує попередній запис, що здійснює відділ за зверненнями громадян міської ради.

Сьогодні на особистому прийомі у міського голови побувало 12 городян.

Одне з питань вже вирішено. Пенсіонер МВС М.Лісков звертався щодо необхідності внесення змін до ордера на службову квартиру, який його родині було вручено у квітні. Помилки були допущені житлово-побутовою комісією УМВС України в області. За дорученням міського голови, відділом по обліку та розподілу житлової площі міської ради внесені необхідні зміни до ордеру, копію якого вже сьогодні отримала дружина заявника.

Матеріальну допомогу за рахунок міського бюджету, що передбачена в рамках міської комплексної програми «Соціальний захист», після надання необхідних медичних довідок, отримає вдова відомого на Херсонщині поета Миколи Братана. Син Миколи Івановича передав В.Сальдо лист від батька, який за декілька днів до смерті дякував міському голові за благодійну допомогу, завдяки який світ побачила остання книга М.Братана «Голуби над батьківською хатою».

Вирішено також і питання, з яким звернувся знаний на Херсонщині, заслужений художник України Федір Загороднюк. Даруючи місту колекцію своїх робіт, Федір Іванович пропонував організувати постійно діючу виставку та хоче мати власну майстерню в пристосованому для цього приміщенні.

З ряду звернень – пенсіонерів, осіб, що мають статус «дитина війни», соціально незахищених громадян –керівники відповідних міських служб отримали від В.Сальдо доручення. В більшості випадків вирішення поставлених заявниками питань потребує додаткового обстеження умов їх проживання, з’ясування окремих даних щодо тієї чи іншої проблеми.

Тому остаточне розв’язання порушених проблем потребує певного часу. Кожне питання вирішуватиметься максимально в рамках повноважень як міського голови, так і міської ради, визначених законодавством.

Допомогу отримає кожний з городян, хто звертається до міського голови з тим, що їх турбує.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 мая 2010   ::  Посмотрели: 1052  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода