Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Б. Сіленков: про податки, екологію та вчинки губернатора
Як інформує сайт Новий час колишній херсонський губернатор зазначає, що у 2010 році стоїть дуже складне завдання перед регіональними управліннями підпорядкованими Міністерствам України. Особливо керівники підрозділів стурбовані доведеними контрольними цифрами мобілізації коштів в державну казну.

Всі фіскальні податки Міністерством економіки України обраховуються на базі господарської діяльності суб’єктів регіону, інфраструктур розвитку закладених в довгострокові програми, динаміки інвестиційних коштів у розрахунках на одного мешканця території та індексів людського розвитку, сформованих на найближчі 10 років. Неможливо зібрати податки з повітря, якщо відсутній суб’єкт чи ресурс оподаткування.

Далі губернатор продовжує: Суб’єктам господарювання Хе¬рсон¬ської області й відповідним орга¬нам місцевого самоврядування необхідно готуватися до серйозних розмов з фахівцями Міністерства охорони навколишнього і природного середовища. Дане управління в Херсонській області відповідно до наказу Міністерства №427 від 7 травня 2010 року виконує обов’язки Яворський В.М.

Голова Херсонської ОДА Анатолій Гриценко утримався від погодження цієї кандидатури на відповідну посаду. І у Анатолія Павловича були на це, можливо, вагомі аргументи.

Дійсно, є над чим замислитися.

Так в 2010 році Херсонська область по екологічним платежам і дозволам на надра повинна мобі¬лізувати до державного бюджету понад 40 млн гривень. Це в п’ять разів більше від показників 2009 року і в сім разів більше від показників 2008 року. Підкреслимо, що це були періоди потужного розвитку Херсонщини.
На фоні падіння промислового виробництв, зменшення динаміки реєстрації суб’єктів господарського діяльності, згортання на 80 відсотків будівельних потужностей в рекреаційній зоні — постає одне питання: на якій базі Міністерство охорони навколишнього природного середовища обрахувало такі плани для Херсонської області?

Така ж сама ситуація з ростом платежів і по інших джерелах.

А враховуючи, що по підсумках першого кварталу доведенні до Херсонської області завдання по мобілізації коштів в державний бюджет виконанні тільки на 89,4%, можливо спрогнозувати фіскальний тиск на суб’єктів господарювання.

При невиконанні своїх зобов’я¬зань перед державою, Кабінет Міністрів України зможе корегувати рівень субвенцій на відсоток недоотриманих платежів. І така ж сама ситуація може мати місце і по фінансуванню недобудованих об’єктів області з високим рівнем готовності із стабілізаційного фонду Кабінету Міністрів України.

В державному бюджеті для Херсонської області передбачено виділити 67 мільйонів гривень. Список об’єктів регіональними міністерствами ще уточнюється.

Тому сьогодні дуже актуально стоїть питання – не як забезпечити виконання місцевих бюджетів, а як розробити механізм і чітко визначити напрямки, куди направити зусилля в частині виконання показників надходження коштів до державного бюджету.

І ефективність цієї роботи в більшості залежить від професійності підготовленого керівного складу управлінь. Тож керівництву виконавчих органів області є над чим задуматися.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 17 мая 2010   ::  Посмотрели: 1089  

Комментарий написал(a) злой. Опубликованно: 17 мая 2010 16:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Эту потаскушку еще не закрыли? Оно еще тявкает? Ненадолго.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП