Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Чи запрацюють шкільні табори відпочинку на Голопристанщині?
Швидко спливає час... І знову весна. Ще один навчальний рік прямує до свого логічного завершення. Пройдуть підсумкові контрольні роботи, навчальні екскурсії і знову в наших школах, як і в інших школах країни, з 4 червня гостинно розпочнуть свою роботу пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням.

Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб відпочинку дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім’я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Відпочинок же у пришкільному таборі, особливо завдяки підтримці районної влади, стає доступним багатьом сім’ям.

Районною державною адміністрацією спільно з відділом освіти проведено засідання районної координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку, нараду директорів пришкільних таборів відпочинку. 31 пришкільний табір готовий відчинити свої двері для дітей – сиріт, чорнобильців, інвалідів, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, відмінників навчання, обдарованих, учасників спортивних змагань та інших категорій учнів.

З районного бюджету на відпочинкову зміну передбачено 567 тисяч гривень. Проте сесія Голопристанської районної ради по затвердженню проекту районного бюджету на 2010 рік відбудеться 20 травня, що унеможливлює ці кошти використати на початку червня.

Чи запрацюють табори відпочинку в Голопристанському районі? Це питання залишається відкритим, повідомляє сайт Голопристанський вісник.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2010   ::  Посмотрели: 1471  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют