Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як тварини допомагали заробити…
Тваринництво – стратегічна галузь сільського господарства, без якої неможливе постачання повноцінного харчового білка та сировини для переробної промисловості, повідомляє прес-служба облКРУ.

Не секрет, що розвиток продукції тваринництва має бути націленим на впровадження якісного селекційного матеріалу, а розширення племінної бази товаровиробників є одним із важливих напрямів із нарощування обсягів товарного виробництва. Протягом останніх років Держава надає фінансову підтримку на розвиток селекційних процесів.

Державні аудитори КРУ в Херсонській області дослідили стан розвитку селекції в тваринництві та птахівництві на підприємствах агропромислового комплексу Херсонської області. Аудит за 2006-2009 роки засвідчив про певний розвиток селекційно-племінної справи в регіоні, збільшення кількості племінного поголів’я, його продуктивності, оновлення стад за рахунок придбання племінних ресурсів.

Проте існує ряд проблемних питань при наданні фінансової підтримки. Повільно відбувається утворення нових агропідприємств галузі та нарощування діючих потужностей. Чинна нормативна база потребує удосконалення, передусім, при визначенні виконавців програмних заходів, підвищенні рівня ефективності вкладених коштів та посиленні системи фінансового контролю.

Відбір учасників державної програми не сприяв реалізації основних завдань племінної справи та ефективному витрачанню бюджетних коштів. Часто виконавцями селекційної програми невірно визначалися розміри доплат; включалися заходи, які ними не виконуються. Окремих продуктивних якостей племінного поголів’я (продаж молодняку, збільшення поголів’я) не досягнуто. Без наявної потреби профінансовано більш ніж 475 тис. грн.

На жаль, державні кошти частково вплинули на розвиток племінної справи, основний розвиток відбувався за рахунок власних можливостей господарств. Тому й виконавці програми долали певні труднощі в створенні повноцінної кормової бази. Розвиток племінної справи гальмувався обмеженістю вільних приміщень ферм і дефіцитом коштів на їх будівництво.

Половина опитаних громадян, які утримують тварин на власному подвір’ї та є потенційними їх замовниками, висловили незадоволення рівнем продуктивності свійських тварин, зажадали придбати кращу худобу. Селяни, на жаль, необізнані про діяльність суб’єктів племінної справи, де можна придбати якісні племінні ресурси. А ті, хто знає про адреси продажу продуктивної худоби, дізналися про це здебільшого від родичів і знайомих.

Половина власників тварин та осіб, не задоволені якістю послуг по штучному заплідненню худоби. При цьому більшість з них не помітила ніяких змін у покращенні продуктивних властивостей тварин. Селяни наголосили на віддаленості пунктів штучного запліднення та високій вартості відповідних послуг.

Аудиторська група надала пропозиції для Мінагрополітики, регіонального управління агропромислового розвитку та суб’єктам племінної справи Херсонщини щодо підвищення рівня ефективності витрачання коштів на Загальнодержавну програму «Селекція».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2010   ::  Посмотрели: 1048  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода