Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Крадій звинувачував у корупції Сіленкова?
Зокрема про це йдеться в відповіді обласної прокуратури №07/1-581 від 30.04.2010 р. на ім’я заступника голови облради Геннадія Причини яка підписана першим заступником прокурора області Віктором Матвійчуком, повідомляє сайт Новий час

Відповідь дана на звернення депутатів обласної ради в прокуратуру області щодо розкрадання та руйнування зрошувальних систем в Скадовському районі, яке було оформлене відповідним рішенням ради №1268 від 30.03.2010 р. «Про звернення до прокуратури області, УМВС в області стосовно збереження трубопроводів закритої меліоративної мережі та припинення руйнації внутрішньогосподарської зрошувальної системи на території Херсонської області».
Зокрема, прокуратура в своїй відповіді зазначає, що органами прокуратури області проведено перевірку за зверненням і з’ясовано повну картину розкрадання зрошувальних систем на території Шевченківської, Широківської та Ульянівської сільських рад Скадовського району.

Далі мовою оригіналу:

«Встановлено, що рішенням Цюрупинського районного суду від 15.08.08 задоволено позов Почепи В.О. до Дворного А.Л. та визнано за ним право власності на залишки металевих труб недіючої зрошувальної системи, яка знаходиться на території Широківської, Шевченківської, Ульянівської сільських рад Скадовського району.

Прокурором Цюрупинського району зазначене рішення оскаржено в апеляційному порядку.

Ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 21.05.09 рішення суду від 15.08.08 скасовано, справу направлено па новий розгляд до Скадовського районного суду у порядку виключної підсудності.

Ухвалою Скадовського районного суду від 17.12.09 позов Почепи В.О. залишено без розгляду. Дана ухвала в апеляційному порядку сторонами не оскаржувалась.
У листопаді 2009 року Шевченківська сільська рада звернулася до Скадовського районного суду з позовом до Почепи В.О. про витребування майна, а саме внутрішньогосподарської зрошувальної мережу та визнання на неї права власності, з одночасним поданням заяви про забезпечення позову.
Ухвалами суду від 01.12.09 відкрито у справі та заборонено Почепі В.О. вчиняти будь-які дії щодо демонтажу внутрішньогосподарської зрошувальної мережі. На даний час розгляд цивільної справи триває.

Прокуратурою Скадовського району відповідно до вимог ст.36-1 Закону України «Про прокуратуру» здійснено вступ у розгляд зазначеної справи.
Крім того, Скадовським РВ УМВС України в Херсонській області проводились дослідні перевірки за заявами та повідомленнями про демонтаж зрошувальної системи па територіях Шевченківської, Широківської та Ульянівської сільських рад, за наслідками яких винесено постанови про відмову у порушенні кримінальної справи. Прокуратурою області вказані постанови скасовано, матеріали для організації проведення додаткової перевірки направлено до прокуратури Скадовського району.
Скадовським РВ УМВС України проводилась дослідна перевірка за фактом демонтажу зрошувальної мережі па земельних паях мешканців с. ‘Груд Михайлівської сільської ради Бойко С.В. та Іоріпчук 11.1. за результатами якої винесено постанову про відмову у порушенні кримінальної справи. Прокуратурою Скадовського району вказану постанову скасовано та порушено кримінальну справу фактом скоєння злочину, передбаченого ч. 1 от. 185 КК України, яку для подальшого розслідування направлено до СВ Скадовського РВ УМВС України в Херсонській області».

Нагадаємо, що раніше приватний підприємець такий собі Володимир Почепа звернувся до УМВСУ в області стосовно корупційних дій, на його думку, з боку екс-губернатора області Бориса Сіленкова. Зокрема, В.Почепа повідомив журналістам на прес-конференції, що нібито він перерахував на рахунок благодійного фонду «Розвиток», який очолює дружина Сіленкова 300 тис. грн. за дозвіл придбати зрошувальну систему вартістю 100 тис. грн.. (довжиною 10 км на площі 500 га) в Білозерському районі.

Пізніше, за словами В.Почепи невідомі всупереч його опору та заявам до правоохоронних органів викопали і вкрали меліоративну мережу, яку він через суд відсудив у Білозерської селищної ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 мая 2010   ::  Посмотрели: 1451  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода