Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нова соціальна програма Ігоря Семенчева
Демонстраційний центр «CERAGEM» працює в Херсоні вже близько 3 років.

Правда, деякі з херсонців чули, що мільйони людей нашої планети за допомогою масажних ліжок «Серагем» значно поліпшили стан свого здоров'я, позбулися від багатьох важких захворювань, що переслідувала їхні довгі роки, підняли свій життєвий тонус.

«CERAGEM» - південнокорейська компанія, що створена в 1998 році, і робить масажні ліжка «CERAGEM».
Устаткування «Серагем» являє собою масажне ліжко, у якому об'єднані унікальна масажна техніка, техніка акупресури й тепло довгохвильового спектра інфрачервоних промінь.

Директор центра Сергій Шевченко розповідає, що в цей час відкрито більше 1500 центрів масажних ліжок «Серагем» в 60 країнах світу. ТОВ «Серагем - Україна» за 4 роки діяльності теж удалося зробити багато чого: відкрити 50 безкоштовних демонстраційних центрів у різних містах країни, оздоровити сотні тисяч жителів України, виростити кадри, провести клінічні дослідження апаратів Серагем Майстер у великих наукових і медичних інститутах країни, одержати позитивну оцінку в середовищі професійних спортсменів, ставши партнером Національного олімпійського комітету України.

Зараз Мінохорони здоров’я України розробляє умови, щоб клінічні дослідження проходили не тільки в умовах демонстраційних центрів, але й у лікувальних установах. Але... саме в Херсоні вийшло так, що демонстраційному центру «Серагем», що працює тут третій рік, стали загрожувати закриттям по зовсім надуманих приводах. І керівництво центра звернулося за допомогою до лідера ХГОО «Передмістя» Ігоря Семенчева. На зустрічі з керівниками й пацієнтами центра Ігор Семенчев сказав: « Ми, Антонівська селищна рада, територіально близькі із Дніпровським районом Херсона. Тому коли ви звернулися до нас, ми не могли не відреагувати. Ми втілюємо в життя реальну соціальну програму, що у нас є в Антонівці, коли ми привозимо хірурга, окуліста, і їдемо не тільки в Антонівку, але й по всіх сільських і селищних радах Херсона. Привозимо туди своїх лікарів, тому що є такі населені пункти, як Петрівка й Богданівка, Зеленівскої селищної ради, звідки люди не в змозі просто приїхати у місто, щоб пройти звичайний профогляд. Реалізуючи цю програму, ми намагаємося, щоб люди одержали послуги безкоштовно. Вивчивши ваш напрямок, з яким ви працюєте, ми порахували: якщо ви проводите це безкоштовно, і це допомагає людям, те навіщо ж це закривати? Тим більше, що тепер ми будемо впроваджувати ваше встаткування не тільки в нашій селищній раді. Але також будемо намагатися зробити це на базі інших передмість Херсона. Тому ніхто вас не образить, і хто буде кривдити, одержить тверду відсіч».

Голова Антонівської селищної ради допоміг відстояти установу, взявши її під свій патронат, і центр не закрили. Тепер у жителів селища з'явиться особлива можливість оздоровитись за допомогою масажних ліжок «Серагем», які є унікальною сучасною розробкою, заснованої на древніх традиціях лікування й досягнення науки. «Є тільки три протипоказання до застосування цього апарата», - говорить директор центра Сергій Шевченко, - Це кардіостимулятор у серці, металеві предмети в хребті й вагітність. Це визнане на Україні лікувальне встаткування». Говорить 80-літня пацієнтка центра: «Я зовсім не здивована, що саме Ігор Ігорович відгукнувся на добро. Тому що той, хто сам несе людям добро, підтримує його завжди.

Я сама бачила Ігоря тільки на фото, але в мене є друзі в Антонівці, і я багато чула про нього давно. І просто пройшовши по Антонівці, я бачу, як змінюється селище. Але головне - змінюється внутрішній стан людей. Тому я зовсім не здивована, що він сьогодні серед нас.

Сьогодні, коли медицина така дорога, від нас під впливом устаткування центра йдуть найважчі хвороби. Коли бачиш таких як ви, молодих, які думають не тільки про кар'єру, але й несуть добро, то думаєш, що якщо такі люди з'являться в нашій міській раді, то ми, мабуть, легше зітхнемо».

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 15 мая 2010   ::  Посмотрели: 2085  

Комментарий написал(a) Ася. Опубликованно: 15 мая 2010 09:18 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Молодец Игорь!!! Так держать!!! Давай отпор закоренелым брехунам Кириченко, Яновским, Осолодкиным, тем кто не стыдится хвалить только себя, а сами гроша ломаного не стоят в базарный день.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП