Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гриценко примирив перевізників області ?
За повідомленням сайту Новий час відповідної домовленості досягнуто вчора, на спеціальній нараді губернатора з перевізниками і представниками «Херсонавтотрансу», яка пройшла в облдержадміністрації.

Зокрема як повідомив Анатолій Гриценко конфлікт між перевізниками та «Херсонавтотрансом» удалося врегулювати. Із наступного тижня перевізники Херсонщини працюватимуть за новими правилами – всі платежі з перевізників знімаються, залишається лише 10% відрахувань від суми виручки плюс оплата за додаткові послуги.
Запропоновані перевізникам умови – найнижчий показник в Україні.

Наразі домовленість буде дійсною, в разі підписання перевізниками до кінця тижня угоду з «Херсонавтотрансом». В той же час перевізники хочуть, щоб в договорі були чітко визначені додаткові послуги, їх кошторис.

Так, чи інакше – є компромісне рішення і перевізники мають можливість визначитися чи приставати на умови губернатора чи платити податки в повному обсязі і воювати з «Херсонавтотрансом».

Як повідомлялося раніше через конфлікт компанії обслуговуючий всі автостанції області «Херсонавтотранс» та групи основних перевізників області через високі на думку останніх платежів за використання автостанцій перевізники останній тиждень майже не використовували в своїй діяльності території автостанцій.

Також перевізники планували провести акцію протесту - не перевозити 27 квітня пасажирів для того, щоб привернути увагу влади до вказаної проблеми.

Після втручання голови облдержадміністрації А.Гриценка перевізники відмовилися від проведення акції в обмін на обіцянку губернатора вирішити питання з «Херсонавтотрансом».

Тоді за словами А.Гриценка підприємство, яке обслуговує всі автостанції області -«Херсонавтотранс» – пішло на поступки щодо зниження зборів з перевізників за використання станцій для відстою та посадки й висадки пасажирів.

В той же час на думку голови ОДА якщо не буде розуміння «Херсонавтотрансу» стосовно зниження платежів з боку перевізників, то буде створено комунальну мережу пасажирських перевезень.

Такі доручення вже дані головам РДА та мерам міст по створенню автостанцій для перевезення пасажирів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 мая 2010   ::  Посмотрели: 1273  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют