Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині чиновники забули заплатити за роботу
У Нововоронцовському районі з початку року КРУ проконтрольовано витрачання фінансових ресурсів на загальну суму 8 млн. 265 тис.грн, повідомляє прес-служба обл. КРУ.

При цьому виявлено прорахунків фінансового характеру на суму майже 78 тис. грн. Більша частина з них – незаконне витрачання коштів (понад 46 тис. грн).Не обійшлося й без неефективних управлінських дій які принесли фінансові втрати на тисячі гривень.

Зокрема, райцентр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допустив незаконне та нецільове витрачання бюджетних грошей на оплату праці в сумі близько 10 тис.грн. В Осокорівській сільраді ревізори виявили незаконні та нецільові видатки на оплату праці в сумі більш ніж 18 тис.грн.

До того ж сільрада не приділила належної уваги житловому фонду, адже його вартість була заниженою на суму майже 73 тис.грн.

На інших підконтрольних об’єктах зафіксовано факти не нарахування передбачених чинним законодавством надбавок та доплат, а також виплат службовцям, котрі виконують роботи понадурочний час.

КРУ зацікавлено у прозорих взаєминах з громадою для ефективного фінансового контролю.

Ревізори КРУ спільно з правоохоронними органами ліквідують бюджетні негаразди, а разом із керівниками підприємств усуватимуть й надалі всі виявлені недоліки. Безперечно, до ідеального порядку при витрачанні фінансів та використання майна далеко.

Тому й порушуються нові кримінальні справи, до казни надходять належні суми, адміністративні штрафи сплачуються винуватцями.

Працюють телефони довіри у Нововоронцовці – 22571, в Херсоні - 26 3628, за якими громадянам можна інформувати про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 мая 2010   ::  Посмотрели: 1421  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода