Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації
7 травня в обласній державній адміністрації відбулося засідання колегії, на якому розглянуто питання про проект обласного бюджету і внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік, про проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2010 рік та про деякі обласні програми, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У роботі засідання колегії, яке провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко, взяли участь голови райдержадміністрацій, райрад, міські голови, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, керівники громадських організацій, представники засобів масової інформації та інші.

По першому питанню щодо проекту обласного бюджету і внесення змін до його показників на поточний рік доповів начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації Сергій Нікольський. Він, зокрема, повідомив що розрахунковий обсяг показників місцевих бюджетів області, визначений Урядом на 2010 рік, становить 3337,3 млн грн, що на 447 млн грн, або на 15,5 відсотка більше у порівнянні з показниками, визначеними на 2009 рік.
Загальний обсяг обласного бюджету на 2010 рік визначено Міністерством фінансів України в сумі 1392,1 млн грн, що на 249,6 млн грн більше розрахункових показників 2009 року. Із цієї суми обсяг загального фонду становить 1295,1 млн грн, спеціального - 97 млн грн.

Дотація вирівнювання з державного бюджету, визначена на 2010 рік обласному бюджету в сумі 371,8 млн грн., що на 25,6% більше ніж у 2009 році.
За розрахунками Головного фінансового управління обласної державної адміністрації загальний обсяг обласного бюджету на 2010 рік складає 1420,8 млн грн, у тому числі по загальному фонду - 1296,3 млн грн та 124,5 млн грн - по спеціальному.

По питанню проекту програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на поточний рік доповів заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Граділь.

Згідно програми прогнозується відновлення виробничої діяльності промислових підприємств області та збільшення обсягів виробництва за підсумками 2010 року на 4,1%.

Передбачено реалізацію комплексу заходів, спрямованих на досягнення основних цілей аграрного сектору економіки області.

У поточному році прогнозується ввести в експлуатацію 95,8 тис.кв.м житла, що становить 127,4% до показника минулого року.

За прогнозними розрахунками, у 2010 році номінальна середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підвищиться порівняно з попереднім роком на 13,7% і становитиме 1685 грн. Передбачається зменшення суми заборгованості із заробітної плати у порівнянні з початком року на 30,8% на економічно активних підприємствах області.

Крім того, прогнозується забезпечення доступності, якості, різноманітності та ефективності форм оздоровчих, рекреаційних, реабілітаційних, спортивних послуг для різних соціальних груп населення, особливо інвалідів та дітей-сиріт.

Програмою передбачено конкретні заходи щодо поліпшення екологічного стану в області.

У ході роботи колегії було розглянуто також питання щодо фінансування ряду обласних програм, серед яких: програма впровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян області; програма розвитку рекреаційно-курортного комплексу і туризму до 2010 року; програма подолання дитячої бездоглядності і безпритульності на 2006 - 2010 роки; програма з впровадження обласних стипендій; програма розвитку фізичної культури і спорту в області на 2007 - 2011 роки; програма "Молодь Херсонщини" на 2010 рік; програма "Вчитель"; програма з проведення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 -1945 років (доопрацьована); міжгалузева комплексної програми "Здоров'я нації" на 2002 - 2011 роки; програма поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту осіб похилого віку та інвалідів на 2010 - 2014 роки; програма оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року та інші.

По кожному розглянутому питанню були прийняті відповідні рішення та підготовлені розпорядження голови обласної державної адміністрації.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 мая 2010   ::  Посмотрели: 1824  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП