Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Подготовка к празднованию Дня Победы в Херсоне (Видео)
"Для мене ветеран - це святе слово. Я з найглибшою повагою ставлюся до людей вашого покоління - за те, що ви зробили для Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а також у післявоєнні роки, відновивши зруйноване народне господарство країни", - заявив Анатолій Гриценко 6 травня на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які працювали в органах виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Ніколи не вдасться відсунути на другий план роль і заслуги радянських солдат у розгромі фашизму, переписати історію Другої світової війни, незважаючи на неодноразові спроби деяких істориків і політиків зробити це, заявив глава області. А щоб прийдешні покоління постійно пам'ятали про подвиг радянських солдат, про нього треба говорити повсякденно, а не тільки під час святкування Дня Перемоги, підкреслив голова облдержадміністрації.

Анатолій Гриценко також повідомив, що ветерани Великої Вітчизняної отримають належну турботу та необхідне фінансове забезпечення. У бюджеті Херсонщини на 2010 рік вже передбачено збільшення витрат на підтримку ветеранів. В області розроблена відповідна програма, збільшено видатки на надання матеріальної допомоги ветеранам, на медичну реабілітацію.

"Це буде основою політики обласної державної адміністрації, обласної ради у проведенні заходів з підтримки ветеранів", - заявив Анатолій Гриценко.

День Победы. Херсон. Часть 1День Победы. Херсон. Часть 2

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 8 мая 2010   ::  Посмотрели: 1347  

Комментарий написал(a) Алекс. Опубликованно: 9 мая 2010 11:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
было бы неплохо если бы выложили видео с самого дня победы... который кстати очень отличался с прошлым годомДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода