Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Подготовка к празднованию Дня Победы в Херсоне (Видео)
"Для мене ветеран - це святе слово. Я з найглибшою повагою ставлюся до людей вашого покоління - за те, що ви зробили для Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а також у післявоєнні роки, відновивши зруйноване народне господарство країни", - заявив Анатолій Гриценко 6 травня на зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, які працювали в органах виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Ніколи не вдасться відсунути на другий план роль і заслуги радянських солдат у розгромі фашизму, переписати історію Другої світової війни, незважаючи на неодноразові спроби деяких істориків і політиків зробити це, заявив глава області. А щоб прийдешні покоління постійно пам'ятали про подвиг радянських солдат, про нього треба говорити повсякденно, а не тільки під час святкування Дня Перемоги, підкреслив голова облдержадміністрації.

Анатолій Гриценко також повідомив, що ветерани Великої Вітчизняної отримають належну турботу та необхідне фінансове забезпечення. У бюджеті Херсонщини на 2010 рік вже передбачено збільшення витрат на підтримку ветеранів. В області розроблена відповідна програма, збільшено видатки на надання матеріальної допомоги ветеранам, на медичну реабілітацію.

"Це буде основою політики обласної державної адміністрації, обласної ради у проведенні заходів з підтримки ветеранів", - заявив Анатолій Гриценко.

День Победы. Херсон. Часть 1День Победы. Херсон. Часть 2

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 8 мая 2010   ::  Посмотрели: 1291  

Комментарий написал(a) Алекс. Опубликованно: 9 мая 2010 11:26 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
было бы неплохо если бы выложили видео с самого дня победы... который кстати очень отличался с прошлым годомДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос