Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські депутати та громадськість провели зустріч
6 травня 2010 за пропозицією Херсонської обласної мережі Громадянської Асамблеї України відбулась зустріч представників мережі і діалогової групи «Архітектурне і естетичне обличчя міста» з керівниками депутатських фракцій Херсонської міської ради.

Головним питанням зустрічі було обговорення ситуації навколо Дубового гаю, який є унікальним науковим експериментом та зеленим місточком, що зв’язує покоління, територію якого було передано наприкінці 2009 року під забудову товариству «Амстор».

19 квітня секретарю Херсонської міської ради Ю. Погребному представники діалогової групи «Архітектурне і естетичне обличчя міста» передали для керівників депутатських фракцій звернення херсонців щодо збереження Дубового гаю, яке підписали понад 800 херсонців.

Ситуація з Дубовим гаєм є лакмусовим папірцем відсутності співпраці депутатського корпусу з громадою міста, непрозорості прийняття рішень у багатьох сферах, зокрема, у сфері земельних відносин та відсутності дієвих механізмів захисту зелених зон міста.

Керівник фракції БЮТ В. Миколаєнко, керівник фракції «НУНС» С. Путілов та керівник фракції Комуністичної партії України А. Беліченко запевнили присутніх, що вони готові винести на найближчу сесію, яка відбудеться 12 травня, звернення херсонців та підготувати рішення про відміну дозволу на розробку проектної документації.

І депутати і громадськість в ході зустрічі дійшли згоди щодо важливості системного підходу до співпраці. В результаті було вирішено проводити такі зустрічі систематично, раз на місяць перед сесією. Громадськість буде завчасно (разом з депутатами) отримувати проекти рішень сесії.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 мая 2010   ::  Посмотрели: 1083  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют