Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські опозиціонери зібралися та прийняли перші рішення
5 травня відбулося перше організаційне засідання Зборів учасників Угоди про спільну діяльність у соціально-економічній і політичній сферах, повідомляє прес-служба херсонського БЮТ.

В засіданні прийняли участь керівники політичних партій та громадських рухів Юрій Одарченко («Батьківщина» - БЮТ), Віктор Ващук (НРУ), Євген Сутулов («Молодий Народний Рух»), Ігор Калінін (ХДС), В’ячеслав Жураківський (ПРП), Олександр Юхненко («За Україну»), Сергій Басюк («Примирення і Єднання»), Володимир Косюк («Громадянська позиція»), Максим Коропчук («Зарево»), Олена Колісниченко («Союз українок України»), Євген Алхімов («Молода нація»), Микола Оленковський («Конгрес української інтелігенції»), Артур Мадатян («Молодіжний Союз «Наша Україна»), Олександр Сокол («Молодий Рух»).

На засіданні Зборів, зокрема, вирішили створити опозиційний до Херсонської міської ради Виконавчий комітет, обговорили основні напрямки його діяльності та його склад.

Свої пропозиції до складу комітету учасники угоди подадуть вже найближчим часом. Відомо, що від «Батьківщини» до складу Комітету вже запропоновано Володимира Миколаєнка, Ларису Оленковську, Сергія Тріщановича.

Прийняті рекомендації про підписання угод про спільну діяльність у соціально-економічній і політичній сферах міськими і районними організаціями учасників угоди та утворення опозиційних до місцевих рад всіх рівнів виконавчих комітетів.

Також на сьогодні до угоди долучилися Ганна Зарудня («Християнсько-демократичний союз жінок»), Катерина Гандзюк («Батьківщина молода»), Олександр Лазаренко (ХДСМ), Лариса Саулькіна («Жінки Батьківщини»).


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 мая 2010   ::  Посмотрели: 1723  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют