Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Чаплинці «крутили бабками» пенсіонерів та самотніх
Цілком закономірною є допомога знедоленому, нещасному: поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого, каліку чи скривдженого.

КРУ нещодавно завершило планову ревізію Чаплинського територіального центру соціального обслуговування. Ревізори ретельно проаналізували питання щодо витрачання бюджетних грошей та достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

На сьогодні соціальний захист у районі поширюється більш як на тисячі людей різних пільгових категорій та груп, одиноких непрацездатних осіб.

Адже Центр є спеціальною державною установою, що протягує руку допомоги соціально незахищеним громадянам.

В Чаплинському терцентрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян за період з січня 2006 по березень 2010 років КРУ виявлено порушень на суму майже 136 тис.грн.

Так, впродовж чотирьох останніх років пенсіонерам та самотнім громадянам надавалися адресні послуги на дому взагалі без оплати. В той же час чинне законодавство передбачає обов’язкову оплату таких послуг лише у розмірі 5 відсотків від отриманої пенсії, більшої за мінімальну. Таким чином, щороку сотні пенсіонерів навіть частково не розрахувалися за надані послуги.

Навіть після прийняття рішення сесії про надання платних послуг пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам, відповідно до вимог Типового положення про відділення соціальної допомоги вдома, затверджених наказом Міністерства соціального захисту населення України від 1 квітня 1997 року № 44, Центр на благодійних засадах надавав послуги , а гроші за них сплачувалися лише тими, хто поставлений на облік у 2008 році.

Ось чому бюджетом своєчасно не отримано власних надходжень на загальну суму понад 114 тис. грн, а бюджетні втрати склали більш ніж 74 тис. грн.

На посадовців складено адмінпротоколи. Фінансові порушення усуваються, винуватців притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Матеріали ревізії направлено районній прокуратурі.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 мая 2010   ::  Посмотрели: 1030  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода