Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+КРУ «потрусило» Нову Каховку
З початку року ревізори у місті Нова Каховка зафіксували ряд порушень фінансової дисципліни у бюджетній сфері міста, повідомляє прес-служба Херсонського КРУ.

У повідомленні йдеться, що зокрема, комунальним підприємством «Міський водоканал» недоотримано понад 200 тис. грн. власних доходів за переробку стічних вод комунального підприємства «Таврійське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». При цьому за таку роботу розрахунків перед водоканалом не було. Крім того, не за цільовим призначенням на підприємстві витрачено 50 тис.грн. та надміру сплачено майже 44 тис.грн. за невиконані підрядником обсяги ремонтно-будівельних робіт.

Співставленням отримання доходів від надання послуг по водопостачанню та водовідведенню доведено завищення тарифів на послуги з водопостачання та заниження тарифів на послуги з водовідведення. Тому КРУ проведено розрахунок по підприємству, за результатами якого встановлено упущення комунальним підприємством власних надходжень з надання вказаних комунальних послуг на суму 1,9 млн.грн.

В ході інспектування територіального виборчого округу №186 зафіксовано факт зайвого нарахування та виплати зарплати на суму понад 12 тис.грн.

Винуватців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до міської прокуратури.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 мая 2010   ::  Посмотрели: 1258  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн