Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У 2009 році ДП«Херсонстандартметрологія» забракував 7% всіх перевірених м’ясопродуктів та ковбасних виробів
Протягом 2009 року відділом державного нагляду ДП«Херсонстандартметрологія» за результатами перевірки за додержанням стандартів, норм та правил на підприємствах м. Херсона та Херсонської області, щодо якості та безпеки м’ясопродуктів, ковбасних виробів, забраковано 7% перевіреної продукції, повідомляє сайт Новий час

Як повідомили НЧ в прес-службі підприємства загалом протягом року всього перевірено 10 суб’єктів господарювання (в т.ч. 5 суб‘єктів таких, що здійснюють переробку м’яса, виробництво ковбасних виробів та 5 таких, що здійснюють зберігання та оптову реалізацію м’яса та м’ясопродуктів).

Всього перевірено м’ясопродуктів в загальній кількості 43,81 тонн на суму 134,73 тис. грн., з якої забраковано в кількості 3,07 тонн на суму 32,42 тис. грн.

За результатами перевірок заборонено до реалізації 5 партій продукції та надано 5 приписів про заборону всієї продукції.

За реалізацію продукції, що не відповідала вимогам стандартів застосовано штрафи на суму 5,25 тис. грн., складено протоколи про адміністративні правопорушення на суму 1,36 тис. грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 мая 2010   ::  Посмотрели: 1154  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн