Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Цюрупинську відкрили пам’ятник невідомому солдату (фото)
Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни.

Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги. Цього року ми святкуємо 65 річницю Перемоги у Великій вітчизняній війні. Дорогою ціною заплатив народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони – святиня нашої пам’яті.

30 квітня козаки Українського Реєстрового Козацтва Херсонської області та представники влади, в особі голови Цюрупинської райдержадміністрації Осипова Дмитра Германовича, відкрили пам'ятник невідомому солдату, який в період окупації Херсонської області захищав небо над нашою рідною землею.

Представники Херсонської обласної та Цюрупинської районної організації УРК, а саме Віктор Калінін, Олег Бойко, Павло Широкопояс, а також Дмитро Осипов власними силами відновили пам'ятку нашої історії.

Козаки призивають нас не забувати про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя. Вони звертаються до нашої пам'яті:

Пам’ятайте про тих, що безвісті пропали,
Пам’ятайте про тих, що не встали як впали.
Пам’ятайте про тих, що згоріли як зорі,-
Такі чисті і чесні, як повітря прозоре.
Пам’ятайте про тих, що за правду повстали,
Пам’ятайте про тих, що лягли на заставах.
Пам’ятайте про тих, що стрибали під танки...
Є в місцях невідомих невідомі останки.
Є в лісах, є у горах, і є під горою –
Менше в світі могил, ніж безсмертних героїв.
Пам’ятайте про них і у праці, і в пісні –
Хай відомими стануть всі герої безвісні.


Урочистий мітинг, присвячений вшануванню пам'яті загиблих відкрила голова ради берегинь, підполковник УРК Тетяна Руденко.

Зі словами привітання звернулися до присутніх студентів Херсонського базового медичного коледжу та учнів Цюрупинської гімназії обласний отаман генерал-полковник Євгеній Капленко , радник обласного отамана, майор УРК Олексій Рибаков і депутат Цюрупинської районної ради Борисов Василь Іванович.

Відкрили пам'ятник невідомому солдату, героїчно загиблому при визволенні нашої землі від німецько-фашистських загарбників, автор споруди – підполковник УКР Віктор Калінін та заступник обласного отамана, полковник УРК Олег Бойко. Відкриття відбулося під трикратний салют, який організували військовослужбовці 208 зенітної ракетної бригади. Настоятель Георгіївського храму отець Михайло провів обряд освячення, після чого відбулося покладання квітів.

Ми пам’ятаємо про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя задля наступних поколінь. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: "Ніхто не забутий, ніщо не забуто".

ФОТО:

У Цюрупинську відкрили пам’ятник невідомому солдату (фото)

У Цюрупинську відкрили пам’ятник невідомому солдату (фото)

У Цюрупинську відкрили пам’ятник невідомому солдату (фото)
Не нравится: 1, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 мая 2010   ::  Посмотрели: 2696  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП