Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)
Січ. Кам’янська Січ… це унікальне місце варте того, щоб його відвідати. Туди захочеться повернутися знову і знову…. Ніби звичайний простір з типовою Херсонською природою, правий берег Дніпра…. е, ні - це лише на перший погляд!

Трохи зосередившись, зажмуривши очі (скільки сонця цього дня!) відчуваєш незвичайний дух, чиюсь присутність… огортає жага пригод і боротьби! Так це ж він – нескорений дух козацької волі, свободи!

1 травня у с. Республіканець Бериславського району Херсонської області, на території колишньої Кам’янської Січі запорізьких козаків, а нині - філії Національного заповідника “Хортиця” відбулося урочисте святкування з нагоди 301-ої річниці заснування Кам'янської Січі.

У заходах взяли участь більше 400 чоловік - представників усіх козацьких організацій, що входять до Херсонської обласної ради Українського козацтва, гості-козаки з інших областей та представники громадських організацій, в тому числі Херсонської МО СУМ в Україні, повідомляє сайт Український Херсон.

Урочисте відкриття заходу відбулося на Січовому майдані, де з нагоди свята на один з найвищих в області флагштоків було піднято державний прапор України. На території козацького цвинтаря біля могили Костя Гордієнка відправили панахиду по кошовому отаману та усім загиблим козакам Війська Запорозького Низового, поклали квіти та вінки до могил кошових отаманів Війська Запорозького Костя Гордієнка та Василя Єрофєєва.

Прохолодний потяг ріки, запах пороху, ватри, каші… Суміш запахів, безліч звуків - всі органи чуття напружені. Містичне шарудіння з глибини віків, такої незвичної форми гладеньке каміння, яким покритий увесь берег. Відчуваєш усім тілом природну силу каміння, розпластавшись на якому думаєш: може на цьому місці відпочивав якийсь козарлюга, дмухаючи люлькою?

…під самим вухом посвист шаблі! Містика? Ні! Це й справді козаки, які з’їхалися з усіх куточків України, вправляються з військового мистецтва…. Ти обов’язково туди повернешся…. Ти потребуєш енергії цієї місцини, зажадаєш знову припасти до джерела і з невимовною жагою пити.

На Січовому майдані відбулися конкурси бойового козацького мистецтва, виступи хорових колективів, а також виставка картин херсонських художників з краєвидами Кам’янської Січі та козацької історичної тематики.

Перебування на Кам’янській Січі не залишить байдужим навіть нікого з присутніх. За словами др. Олександра Стародубця, на Січі присутня якась надзвичайна, патріотична енергетика.

“Перебуваючи тут, я ще більше полюбив нашу Батьківщину, її історію, її зовнішню красу. Також мені дуже сподобалася та товариська атмосфера, яка притаманна сумівцям. Нажаль, було мало часу, щоб роздивитись краєвиди та історичні пам’ятки” – каже друг Олександр.

Сподіваємося, що до наступної мандрівки на Кам’янську Січ зможуть долучитися ще більше сумівців та просто молодих людей, які матимуть можливість доторкнутися до частинки Великої історії власного народу.

ФОТО:

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)

Мандрівка на Кам’янську Січ (фото)
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 4 мая 2010   ::  Посмотрели: 3086  

Комментарий написал(a) славик. Опубликованно: 4 мая 2010 15:37 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
И кто там кричал насчет из покон веков русской земли, Суворов который завоевал эти земли родился в 1930г- вот и посчитайте чья Таврия была,есть и будет!!!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?