Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні відбудеться квест «Херсон очами незрячих»
Всеукраїнська молодіжна громадська організація інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії», повідомляє про те, що14 травня 2010 р. в Херсоні відбудеться публічний захід, спрямований на покращення доступності об’єктів міської інфраструктури для незрячих людей та людей з послабленим зором.

Захід проходитиме у формі квеста (виконання певних завдань у місті) для трьох команд – першу скадатимуть незрячі Херсону, другу – незрячі з Харкова, які мають досвід реалізації подібних програм, третю – журналісти місцевих ЗМІ.

Квест передбачає спілкування з держслужбовцями, бізнесменами та громадськими діячами, які причетні до вирішення питань покращення доступності вулиць міста для інвалідів з вадами зору.

Захід покликаний привернути увагу громадськості до проблем незрячих людей та людей з послабленим зором, а також спонукати громаду, владу і бізнес прийняти участь в облаштуванні звуковими сигналізаторами вулиць міста.

Завершиться захід презентацією для журналістів місцевих ЗМІ кращих практик та перспектив на найближче майбутнє стосовно дотримання прав інвалідів на безпечне пересування і обговоренням питань благоустрою міста.

В презентації та обговоренні приймуть участь представники держслужб, громадських організацій і приватні підприємці. Гості з Харкова поділяться власним досвідом впровадження програм доступності у своєму регіоні.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 мая 2010   ::  Посмотрели: 1447  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн