Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як працювали депутати на минулому тижні (офіційно)
Минулого тижня у міській раді у плановому режимі працювали 3 постійні комісії.

27.04.2010 провела планове засідання постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.). Членами постійної комісії розглянуто понад 100 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок.

Постійна комісія з питань комунальної власності, праці та соціального захисту населення (Подлєсний С.Є.) провела засідання 28.04.2010. До порядку денного засідання комісії увійшли питання, передбачені планом роботи міської ради на 2010 рік, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2009 № 1366, а саме: про хід виконання міської комплексної програми «Соціальний захист» за 2009 рік та про внесення змін до Положення про Фонд комунального майна м. Херсона.

Постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.) на засіданні 29.04.2010, відповідно до плану роботи міської ради, заслухала директора КП «Сервіс-Центр» Вороб`я О.О. щодо дотримання вимог Положення про організацію паркування транспортних засобів на території міста Херсона, затвердженого рішенням міської ради від 26.04.2007 № 392. За результатами обговорення комісія визнала роботу КП «Сервіс-Центр» з даного питання задовільною та рекомендувала підприємству розробити механізм тарифоутворення та продовжити роботу щодо впорядкування існуючих парковок і створення службових парковок. За ініціативи членів постійної комісії було розглянуто питання про заходи, що вживаються підрозділом по охороні об’єктів муніципальної власності при ВДСО УМВС України в Херсонській області по забезпеченню законності підприємницької діяльності на території МКП «Херсонський комунальний ринок».

За результатами обговорення депутати рекомендували внести на розгляд пленарного засідання відповідну інформацію. Крім цього, постійна комісія попередньо розглянула проект рішення міської ради «Про внесення змін до Міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2010 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2009 № 1383», який пропонується на розгляд ХХХVІІ сесії міської ради за процедурою прискореного розгляду.

29.04.2010 секретар міської ради Погребний Ю.Б. взяв участь у конференції «Влада - бізнес - громада: від протистояння до соціальної відповідальності». На якій громадські організації України обговорювали можливі схеми співпраці зі владою.

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 10, статті 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та на виконання рішення міської ради від 26.03.2010 № 1478 «Про організацію проведення звітів депутатів Херсонської міської ради V скликання перед виборцями» міська рада продовжує інформувати населення про час та місце проведення звітів депутатів.

За інформацією голови фракції БЮТ депутата міської ради Миколаєнка В.В. звіт фракції перед виборцями, до складу якої входять 20 депутатів міської ради, відбудеться 13 травня 2010 року о 16 годині на п’ятому поверсі будинку № 7 по вул. Комсомольській.

За інформацією голови фракції Народний Союз Наша Україна депутата міської ради Путілова С.І. звіт фракції перед виборцями відбудеться 20 травня 2010 року о 16 год. в будівлі Херсонської міської ради за адресою: м. Херсон, пр. Ушакова, 37, в приміщенні Великого залу (ІІ поверх).

До складу фракції входять 5 депутатів міської ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 мая 2010   ::  Посмотрели: 1241  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода