Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Демократичні сили Херсонщини об’єднуються (Фото)
30 квітня на площі імені Тараса Шевченка в місті Херсоні 17 політичних партій та громадських організацій Херсонщини підтримали пропозицію обласної партійної організації ВО "Батьківщина" по підписанню Угоди про спільну діяльність у соціально-економічній і політичній сферах.

За свідченням представників громадськості - це перший досвід такого широкого об'єднання всіх національно-патріотичних та демократичних організацій на рівні області. Захід відвідало біля двохсот активістів громадських організацій, в руках херсонці тримали державні прапори. З текстом Угоди та спільною заявою представників громадськості присутніх ознайомив голова Херсонської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України від БЮТ Юрій Одарченко.

Учасниками заходу проголошено ініціативу по спільному формуванню опозиційних Виконкомів місцевих рад, з метою презентації населенню області альтернативи діючій неефективній місцевій владі. Громадські організації мають інтелектуальних, професійних і досвідчених спеціалістів та адміністраторів для здійснення роботи на основі прозорого і гласного для населення наповнення і використання коштів місцевих бюджетів, вставлення жорсткого контролю за процесами, що відбуваються в економіці. Потрібно добиватися, щоб держслужбовець будь-якого рангу, який запустить або намагатиметься запустити руки до Державного чи місцевого бюджетів, кишені громадян, був притягнутий до суду.

Нищівна критика лунала на заході і на адресу діючого Президента та його команди: «Перші ж кроки В.Ф. Януковича, як Президента України, виявилися напрочуд прогнозованими. Вони наочно підтвердили, що його передвиборчі обіцянки лише маскували справжні наміри олігархічно-фінансових кланів, маріонеткою яких він є і буде. Ці клани через підпорядкований їм нинішній Кабінет Міністрів, попри голослівні заяви про боротьбу з корупцією, продажними суддями тощо, насправді робитимуть все для того, щоб зберегти «тіньову» економіку, пільги для своїх захоплених у держави високотехнологічних і рентабельних підприємств, низькі заробітні плати, пенсії, скорочуватимуть соціальні виплати, що гарантує їм не обліковані надприбутки».

В заяві зазначено, що «інтереси олігархічних кланів несумісні не тільки з народними, а й з інтересами Української незалежної держави. Про це свідчать підписані В.Ф. Януковичем угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у м. Севастополі на 25 років, які нинішня влада виправдовує намаганнями знизити ціну на газ. Але не для населення, а знову ж таки для олігархів, про що публічно проговорився Прем’єр-міністр М.Я. Азаров».

Документ свідчить, що «те, що відбувається в державі, не оминає нашу область і Херсон, де фактично протягом багатьох років безроздільно «хазяйнують» представники Партії регіонів. Маючи більшість в обласній, міських і районних радах, за потурання і підтримки керівників місцевих органів виконавчої влади, вони перетворили Херсонщину у «депресивну територію», яка вживає за рахунок багатомільйонних державних дотацій».


Демократичні сили Херсонщини об’єднуються (Фото)

Демократичні сили Херсонщини об’єднуються (Фото)

Демократичні сили Херсонщини об’єднуються (Фото)

Повний текст заяви, оприлюдненої на заході

zayava.doc [75,5 Kb] (cкачиваний: 20)
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 4  ::  Дата: 30 апреля 2010   ::  Посмотрели: 3206  

Комментарий написал(a) Long. Опубликованно: 30 апреля 2010 18:03 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 123
ICQ: --
Читаю текст. Смотрю фото. В заметке больше предложений, чем участников очередного "об’єднання".

Комментарий написал(a) херсонец. Опубликованно: 30 апреля 2010 18:06 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Очередные пиарщики. Народу много, пройти невозможно гы гы.

Комментарий написал(a) Игорь. Опубликованно: 30 апреля 2010 21:56 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Куцая массовка,да такой опозицией можно смешить smile Одарченко позорник,а не организатор.

Комментарий написал(a) Мароф. Опубликованно: 30 апреля 2010 22:16 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Лучше бы они цирк открыли.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее