Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Діючий губернатор відвідав заклад, яким керує його попередник
29 квітня голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко відвідав Херсонський морський коледж Вищого навчального закладу Херсонський державний морський інститут, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Знайомство з навчальним закладом розпочалося з відвідин музею, де ректор Херсонського державного морського інституту Володимир Ходаковский розповів про багату історію інституту.

Місто Херсон є колискою морської освіти на території України. Тут у 1834 році було створено перший в Україні і другий у Росії морський навчальний заклад, який за віком поступається лише Архангельському морехідному училищу. Протягом 170 років Херсонський морський навчальний заклад реорганізовувався вісім разів і пройшов шлях від дворозрядних морехідних класів до Херсонського державного морського інституту.

Сьогодні Херсонський державний морський інститут - вищий навчальний заклад, який готує висококваліфікованих спеціалістів морського й річкового транспорту, здійснює масштабну наукову роботу, що забезпечує модернізацію українського флоту та його берегової інфраструктури на рівні світових.

Керівники інституту ознайомили голову облдержадміністрації з об'єктами матеріально-технічної бази навчального закладу, продемонстрували унікальні навчальні лабораторії.

Анатолій Гриценко побував у дизельній лабораторії, лабораторії-планетарії, кабінеті електронної картографії, лабораторії електронавігаційних приладів. У залі з навігаційно-тренажерним комплексом, в якому відтворюється віртуальне машинне відділення для організації управління судном курсанти продемонстрували свої знання та провели швартування вантажного танкеру. Голова облдержадміністрації з зацікавленістю оглядав навчальні комплекси, адже й сам ходив у море, коли проходив строкову службу у Військово-Морському флоті.

На згадку про свій візит Анатолій Гриценко залишив пам'ятний запис у книзі почесних гостей - "сім футів під кілем" побажав керівництву та курсантам Херсонського державного морського інституту.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2734  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют