Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні вивчали досвід Дозвільного центру
Позитивний досвід діяльності Дозвільного центру в сфері господарської діяльності в місті Херсоні, повідомляє прес-служба міської ради.

вивчали представники дозвільних центрів Автономної Республіки Крим та Севастополя, Мінекономіки АРК, Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. Навчально-ознайомча поїздка організована проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність».

Протягом трьох днів, з 26 по 28 квітня, гості знайомилися з кращими напрацюваннями, досвідом створення та функціонування Херсонського єдиного дозвільного центру, який на сьогодні є одним з найкращих в Україні.

На сьогодні Дозвільний центр в сфері господарської діяльності в м. Херсоні допомагає підприємцям та суб’єктам господарювання за 2 візити оформити документи у представників 18 дозвільних установ за принципом «єдиного вікна»: потрібно прийти у Дозвільний центр, одержати перелік необхідних документів для отримання дозволу, надати їх та у встановлений термін отримати документ дозвільного характеру.

З початку 2010 року адміністраторами Дозвільного центру прийнято 980 вхідних пакетів документів дозвільного характеру, видано понад 800 дозволів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1810  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама