Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Губернатор Гриценко обговорив з ректорами вузів Херсонщини кадрові питання
Голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко 26 квітня обговорив з ректорами провідних вузів області питання, що стосуються вдосконалення системи якісної освіти, кадрового потенціалу навчальних закладів, шляхів вирішення проблем, що існують в навчальних закладах та у сучасних студентів, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

При обговоренні питання кадрової політики у сфері освіти, розмова, зокрема, зайшла про вакантну посаду начальника управління освіти обласної державної адміністрації.

Анатолій Гриценко запропонував ректорам провідних вузів області висунути їх кандидатуру на вищезгадану посаду. Голова обласної державної адміністрації відзначив, що бачить роботу управління освіти облдержадміністрації як методичного центру, який міг би проводити координацію діяльності у сфері науки і освіти, щоб ці сфери не були відірваними одна від одної.

Учасники зустрічі обговорили практичні питання якості освіти, створення єдиної системи якості, проведення аналізу серед навчальних закладів на предмет дублювання спеціальностей, питання отримання випускниками робочих місць.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1512  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн