Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині запроваджена комендантська година
Міська влада Скадовська (Херсонська область) прийняла рішення про обмеження часу перебування дітей на вулиці без супроводу дорослих на території Скадовської міської ради.

Метою прийняття такого рішення було бажання запобігти проявам злочинності та правопорушень серед неповнолітніх.

Встановлено граничний час перебування дітей до 18-річного віку на вулиці без супроводу батьків, або осіб, що їх заміняють: в навчальний період – до 21 години; у вихідні та святкові дні – до 22 години;в літній та канікулярний час – до 23 години.

Встановлено віковий ценз та час перебування дітей у місцях масових розваг та відпочинку без супроводу батьків, або осіб, що їх заміняють в комп’ютерних клубах: в навчальний період – з 15 до 20 години; у вихідні та святкові дні – до 21 години; в літній та канікулярний час – до 22 години.

В інших місцях масових розваг та відпочинку: дітям віком до 14 років – до 18 години. Дітям віком від 14 до 18 років: в навчальний період – до 20 години; в літній та канікулярний час – до 22 години.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1953  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода