Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні відбулося засідання колегії ОДА
Актуальні та пріоритетні питання життєдіяльності області розглянуто в облдержадміністрації 28 квітня 2010 року під час засідання колегії обласної державної адміністрації, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У засіданні колегії, яке провів голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко, взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь і служб, керівники підприємств та громадських організацій, представники засобів масової інформації.

Першими були винесені на розгляд питання про підсумки виконання обласного бюджету та місцевих бюджетів області за І квартал 2010 року та про аналіз надходжень до бюджетів усіх рівнів області за 2009 рік та І квартал 2010 року, по яким доповіли начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації Сергій Нікольський та перший заступник голови Державної податкової адміністрації в області Юрій Ємченко.

При обговоренні цих питань голова обласної державної адміністрації наголосив на необхідності домагатися об'єктивного збільшення прибуткової частини бюджету, а перш ніж проводити процедуру відчуження майна збанкрутілих підприємств для погашення боргів детально вивчати разом з правоохоронними органами питання по кожному випадку та організовувати перевірки цих підприємств на предмет навмисного доведення до банкрутства.

Проблеми соціального захисту населення, зокрема ветеранів Великої Вітчизняної війни, були обговорені під час розгляду питань про організацію надання населенню області житлових субсидій та про проект обласної програми з проведення Року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, по яким доповіла начальник Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Євгенія Шиліна.

У минулому році житловими субсидіями скористалося 4,9% населення області. Анатолій Гриценко поставив завдання збільшити цей показник за рахунок налагодження в області ефективної оргроботи по надання населенню житлових субсидій. Зокрема, виділити в кожній сільраді працівника, який би приймав від місцевого населення заяви, формував на місці необхідні пакети документів та сам відвозив їх до райцентру на оформлення субсидій.

Що ж до проведення в області Року ветеранів Великої Вітчизняної війни, то голова обласної державної адміністрації наголосив на необхідності доопрацювання проекту (разом з обласною організацією ветеранів), щоб мати повні розрахунки витрат для належного проведення запланованих заходів у рамках Року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.

На сьогодні в області мешкає близько 50 тис. ветеранів, запланований захід має на меті посилити увагу до проблем ветеранів, підвищити стандарти їхнього життя, зокрема поліпшити житлово-побутові умови, медичне обслуговування тощо.

Під час засідання колегії було обговорено також питання роботи сільськогосподарської галузі. Начальник Головного управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Віталій Ярмак доповів про стан підготовки меліоративних систем області до поливного сезону 2010 року.

Розглянуті також питання про проект програми моніторингу довкілля Херсонської області на 2010 - 2015 роки, про хід виконання в області розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року № 453-р "Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів", про проект програми підвищення енергоефективності Херсонської області на 2010 - 2014 роки, про виділення коштів на придбання житла майстру спорту України міжнародного класу, члену збірної команди України з кульової стрільби, учасниці ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Дар'ї Тиховій (Шитко) та інші.

По всім розглянутим питанням на засіданні колегії обласної державної адміністрації були прийняті відповідні рішення.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1933  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП