Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Робота херсонських депутатів (офіційно)
За повідомленням прес-служби міської ради минулого тижня у міській раді працювали 3 постійні комісії.

Постійні комісії мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.) та з питань торгівлі, сфери послуг, реклами та захисту прав споживачів (Романов Р.А.) 19 та 20 квітня 2010 року розглянули сесійні питання та надали рекомендації.

Члени постійної комісії мандатної також розглянули службову записку заступника міського голови Пепеля В.П. стосовно законності дій членів тимчасової контрольної комісії з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду міста Херсона за рахунок бюджету. Ретельно вивчивши ситуацію, що склалася, членам зазначеної комісії рекомендовано при проведенні перевірки дотримуватися вимог статті 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та діяти у відповідності до них.

20.04.2010 провела планове засідання постійна комісія з питань містобудування та регулювання земельних відносин (Сіганевич В.Г.). Членами постійної комісії розглянуто понад 100 заяв суб’єктів господарювання з питань оформлення земельних ділянок.

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 10, статті 16 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” та на виконання рішення міської ради від 26.03.2010 № 1478 «Про організацію проведення звітів депутатів Херсонської міської ради V скликання перед виборцями» міська рада продовжує інформувати населення про час та місце проведення звітів депутатів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1602  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют