Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Завтра відбудеться пікетування Херсонської ОДА
27 квітня з 9.00 до 10.00 Громадськість та профспілки м. Херсону у рамках Національної кампанії «Громадянського фронту протии узаконення рабства» проведе пікетування Обласної Державної адміністрації у м. Херсоні за адресою площа Свободи 1.

Мета акції: привернути увагу громадськості до небезпеки прийняття законопроекту No. 1108 - нового Трудового кодексу України в редакції,яка порушує конституційні права найманих працівників, а також конвенції Міжнародної організації праці та Європейську соціальну хартію Ради Європи.

Звертаємо Вашу Увагу на зауваження незалежних профспілок, що не були враховані Комітетом при ухваленні тексту проекту ТКУ, який Верховній Раді пропонується прийняти у другому читанні та вцілому, стосуються таких основних питань, як:

1) метод правового регулювання трудових відносин на Україні;

2) тривалість робочого дня;

3) встановлення вини найманого працівника у скоєнні дисціплінарного проступку та завданні матеріальної шкоди роботодавцю, а також здійсненні на цій основі відрахувань із заробітної плати;

4) право працівника на особисту недоторканність;

5) дискримінації працівників, роботодавцями яких є “суб’єкти малого підприємництва” (з чисельністю працюючих до 20 осіб).

На мітингу планується прийняти звернення до голови ВРУ Володимира Литвина з проханням внести на розгляд Погоджувальної ради Верховної Ради України питання про внесення пропозиції щодо проведення парламентських слухань стосовно окреслених вище проблемних питань проекту нового Трудового кодексу України.


Просимо за надані незручності у зв’язку з перенесенням сьогоднішньої акції на
завтра!

Акція переноситься у зв’язку зі змінами в порядку денному ВРУ

Контакт: Трубаєв Ігор - представник незалежної профспілки «Захист Праці» у місті
Херсоні. Тел. 066549053


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1398  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн
</