Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Станіслав Путілов: «Арсеній Яценюк особисто підтримав херсонських підприємців кооперативів «Кримський ринок» та «Дімітрівське ринкове містечко» у захисті їхніх прав»
Керівники Херсонської обласної організації «Фронт Змін», депутати Херсонської міської ради Роман Романов та Станіслав Путілов, відстоюючи права підприємців, працюючих на територіях КП «Херсонський комунальний ринок» (в тому числі, в кооперативах «Кримський ринок» та «Дімітрівське ринкове містечко» тощо), звернулися до народного депутата України Арсенія Яценюка, повідомляє прес-служба ХОО «Фронт Змін».

У зверненні вказувалось на незаконні дії посадових осіб Херсонської міської ради, ТОВ «Кіміс», ТОВ «Дімітровський ринок» та згаданого комунального підприємства, які навмисно доводять КП «Херсонський комунальний ринок» до банкрутства з метою приватизації його майна. Внаслідок цього більше 1000 сімей підприємців та членів вказаних кооперативів можуть залишитися без своїх торгівельних місць, що є єдиним джерелом їхніх доходів.

В порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», Лідер «Фронту Змін» А.Яценюк звернувся до Генерального прокурора України з проханням взяти це звернення на особистий контроль та застосувати відповідні акти прокурорського реагування, передбачені Законом України «Про прокуратуру», а також, у разі необхідності, забезпечити представництво прокуратурою інтересів заявників у суді в порядку, передбачених статтею 36-1 Закону України «Про прокуратуру».

Також у зверненні народного депутата України вказано на необхідність перевірити діяльність посадових осіб та засновників ТОВ «Кіміс», ТОВ «Дімітровський ринок» і посадових осіб Херсонської міської ради та КП «Херсонський комунальний ринок» на наявність в їхніх діях ознак складів злочинів, передбачених, зокрема, ст. 219 «Доведення до банкрутства», 364 «Зловживання владою або службовим становищем», 365 «Перевищення влади або службового становища» Кримінального кодексу України.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 26 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1542  

Комментарий написал(a) антиПутилов. Опубликованно: 26 апреля 2010 15:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Андрюша! Может хватит людьми "торговать"? Сначала сами хотели разогнать рынок, а теперь за него горой стоите! Что-то делайте одно!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода