Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«На міському смітнику здійснюються заходи із запобігання загорянню»-керівник
Як повідомила Ніна Дудченко - керівник ТОВ «Херсонавтокомунсервіс плюс» - підприємства, яке приймає та розміщує тверді побутові відходи на міському полігоні, у зв’язку із наближенням літнього періоду, пов'язаного з можливими займанням сміття, підприємство здійснює ряд запобіжних заходів.

15 співробітників із залученням 5 одиниць спеціальної техніки в оперативному порядку виконують роботу по закриттю грунтом верхнього шару побутових відходів, що перешкоджає потраплянню повітря до відходів та унеможливлює процес самозаймання відходів. На сьогодні «закрито» близько 2 га верхнього шару. Сміття завозиться у віддалену від міста частину полігону.

Заплановано виконання робіт зі зволоження верхнього шару побутових відходів. Для проведення моніторингу щодо стану забруднення підземних вод на полігоні пробурено спеціальну свердловину, окрім цього, за рекомендацією Південноукраїнської геодезічної експедиції, проводиться відкачка вод, якими в подальшому наповнюються ємності, заправляються поливомийні машини та проводиться зволоження верхнього шару. Зазначені вище заходи є постійними для виконання у літній період і виконуються за рахунок власних коштів підприємства.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 26 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1116  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама