Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська влада провела інвентаризацію всіх об’єктів будівництва у місті
На виконання доручення міського голови Володимира Сальдо управлінням містобудування та архітектури разом із спеціалізованою інспекцією по контролю за станом благоустрою міста була проведена інвентаризація всіх об’єктів будівництва, особливо в центральній частині Херсона, та перевірено стан утримання їх огорож і прилеглої території, повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно повідомлення на 47 об’єктах будівництва встановлення огорож проведено з дозволу спеціалізованої інспекції за станом благоустрою. На 18 об’єктах огорожі встановлені без відповідних документів.

За результатами інвентаризації визначені завдання з контролю за утриманням в належному стані огорож будівельних майданчиків та прилеглих територій.

Продовжується аналіз договорів про надання земельних ділянок (у власність або в оренду та користування) під будівництво об'єктів. При цьому визначається термін дії договорів, що є дійсними на 01 квітня 2010 р. На підставі такого аналізу управління містобудування та архітектури міської ради матиме змогу детально перевірити наявність дозволів на проектування та будівництво об'єктів містобудування.

Опрацьовуватиметься також інформація інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області щодо об'єктів містобудування, прийнятих в експлуатацію, та тих, по яких надано дозволи на виконання будівельних робіт. А також інформація про вжиття інспекцією ДАБК заходів до порушників законодавства у сфері містобудування.

Після завершення цієї роботи прийматиметься рішення про ефективне використання об’єктів-довгобудів. Об’єкти самочинного будівництва будуть демонтовуватися.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 25 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1251  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют